Vargad näppasid lastele mõeldud uiske

Soomes asuva Kokkola linna ettevõtja Martti Saukko tõi Jõgeva lasteaeda “Rohutirts” järjekordse koguse uusi uiske. Esimesed uisud tõi ta lasteaiale tänavu jaanuaris. Et vajadus uiskude järele oli suurem, otsustas sporditoetajast soomlane lasteaiale veel 61 paari uiske kinkida. Paraku juhtus ebameeldiv lugu. Martti Saukko väikebussist, mis oli pargitud Tallinnas hotelli Olümpia ette, varastati 13 paari uiske. “Järele jäänud 48 uisupaari on praegu turvalises kohas Jõgevamaal hoiul,” ütles Jõgevale jäähalli rajamise projekti eestvedaja Uno Veski, kes on ka Jõgeva linnavolikogu liige. <p />

“Uiskude pidulik üleandmine lasteaiale “Rohutirts”  saab teoks sügisel. Martti Saukko on lubanud ka varastatute asemele uued uisud muretseda. Ühtlasi loodame, et õiguskaitseorganid teevad kindlaks ka varga(d) ja nad saavad karistada,” lisas Veski.

Tema sõnul on uisutamise õpetamine lasteaedades üks osa talispordialade arendamise programmist Jõgeval, mille märkimisväärseimaks eesmärgiks on jäähalli rajamine.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus