Toimetus

Peatoimetaja Tiit Lääne  776 2300, 508 6580  tiit@vooremaa.ee 
Tegevtoimetaja Kerttu-Kadi Vanamb  776 2304 Kerttu-Kadi@vooremaa.ee 
Toimetaja-reporter Indrek Sarapuu 776 2305 indrek@vooremaa.ee

Reporter

Andra Kirna

776 2303

andra@vooremaa.ee 

Juhataja-raamatupidaja Urve Vikat 776 2308, 513 1264 urve@vooremaa.ee
Müügijuht Merle Lints 776 2309, 521 9117 merle@vooremaa.ee
Sekretär Kristel Õim 776 2301 info@vooremaa.ee
Küljendaja Lea Päid 776 2306 reklaam@vooremaa.ee
       
       
       
       
       

 

Jõgeva maakonnalehte Vooremaa annab välja AS Seitung.

 

Tel 776 2301

Mob 528 3879

Faks 776 2302

info@vooremaa.ee

 

Leht ilmubalates 1.04.2020 igal teisipäeval ja reedel
Teisipäeviti 8 lk ja reedeti 16 lk (sealhulgas ka saatekava) värvilisena.

 

Trükitakse AS Kroonpress trükikojas.

 

AS Seitung annab välja üks-kaks korda kuus teisipäeviti ilmuvat tasuta lehte Jõgevamaa Ärileht.

Jõgevamaa Ärileht levib üle Jõgevamaa, trükiarv on 8 000 ning maht 4-8 lk.

 

 

Saada meile kiri:

Nimi

Email

Teade