TV 10 olümpiastarti üksikalade etapid läbi

Vanematest poistest võitis kõik alad Indrek Reisberg Tabivere Gümnaasiumist (60mtj 9,1; ketas 39.58; 1000m 3.15,2). Ka kokkuvõttes oli ta võitja ja seda ülivõimsalt. Indrek on üks peapretendente ka suvise TV 10 Olümpiastarti üleriigilise mitmevõistluse võidule.

Poiste nooremas rühmas võitis nii tõkkejooksu kui ka kettaheite samuti Tabiverest pärit Kristjan Rosenberg, tulemused vastavalt 9,5 ja 29,72. 1000 m jooksu võitis Maikel Kaur (Saare vald/Palamuse Gümnaasium), kes oma võiduajaga 3.24,1 alistas üleriigilises finaalis osalemise normi.

Tütarlaste vanemas rühmas oli etappide kokkuvõttes parim Laiuse neiu Kadi Lille, kes võitis ka 60 m tõkkejooksu ajaga 9,8. Cätlin Põldsaar oli parim 600 m jooksus ajaga 1.56,7 ja Mari Lill kettaheites tulemusega 22.08 (mõlemad Tabivere G).

Tütarlaste nooremas rühmas oli konkurents kõige tihedam, seal oli tipus kolm võrdset võistlejat. Viimasel etapil võitis Kärol Lille (Palamuse G) tõkkejooksu ajaga 10,8 ja 600 m jooksu Laura Helena Rjabova (Tabivere G) ajaga 2.00,9. Kokkuvõttes oli parim Laura Helena Rjabova Kärol Lille ja Marleen Kalavuse ees.

Samas toimunud Jõgeva valla lahtiste esivõistluste raames tehti mitmeid häid tulemusi. Poiste B-klassis heitis Alvar Aasna ketast 43.54, A-klassis Indrek Kalvet 35.16 ja meesjuunioridest Märt Matvei 34.23 (kõik PÜG). Poiste A-klassi 60 m tõkkejooksus said kaks paremat aja alla 9 sekundi: Ragne Amandus 8,8 ja Kermo Rudissaar 8,9 (mõlemad Palamuse G).