Tuleb tööandjatele mõeldud teabepäev

Muutuvas tööturuolukorras võime end leida olukorrast, kus töötaja on osalise töövõimega või vajab tööülesannete täitmisel mõningaid toetavaid lahendusi. Samuti võib osalise töövõimega isikute kollektiiviga liitumine jääda teadmatuse taha, kuidas nad töökeskkonda sobiks ning missuguseid muudatusi üldse sellises situatsioonis võimalik või vajalik teha on.

Selleks, et osalise töövõimega isikutel oleks võimalus tööturul kaasa rääkida korraldab töötukassa Jõgevamaa osakond maakonna tööandjatele teabepäeva. Töötukassa Jõgevamaa osakonna tööandjate konsultant Maiu Veltbach ütles, et teabepäeval jagatakse infot töötukassa toetustest ja teenustest tööandjatele vähenenud töövõimega inimeste värbamiseks ja töötamise toetamiseks. Töötamise piirangutest annavad praktilist nõu ja teavet nägemis-, kuulmis-, liikumis-, intellektipuudega ning psüühikahäirega inimeste esindajad. Töötukassa soovib jagada teavet võimalustest mitmele osapoolele, nii tööandjatele kui ka sotsiaalvaldkonnas töötavatele isikutele, kelle tuge inimesed tööle rakendumiseks võivad vajada.

Teabepäev erivajadustega inimeste värbamise ja töötamise toetamisest toimub 9.veebruaril Jõgeva maavalitsuse IV korruse saalis. Pikas päevas osalemist toetab organiseeritud lõunapaus. Osalemissoovist palub töötukassa teada anda 1. veebruariks e-posti aadressile jogeva@tootukassa.ee.

HELVE LAASIK

blog comments powered by Disqus