Torma kaotas esiliigas Tamsalule

SK Torma Sport korvpallimeeskond kaotas reedel Tamsalus peetud Eesti meistrivõistluste esiliigamängus kohalikule meeskonnale Los Toros/Viru Haigla 72:78 (12:22, 20:21, 13:20, 27:15).

Otsustavat veerandaega 18punktilises kaotusseisus (45:63) alustanud külalised vähendasid üheksa minutiga vahe minimaalseks. Fredi Parkeri tabamuse järel juhtis kodumeeskond 58 sekundit enne lõpuvilet veel vaid 73:72. Ometi tormalastel mängu pööret tuua ei õnnestunud ‒ viimase minuti jooksul palli enam korvi ei saadud, vastased realiseerisid aga oma võimalused eksimatult.

Torma mängijatest oli 26 punktiga resultatiivseim Fredi Parker. Märten Järvik tõi meeskonnale 19, Johannes Välb üheksa ning Märt Tralla kaheksa punkti. Võitjatest oli 20 punktiga parim Tõnis Uueküla.

Viie vooru järel on tabeliseis esiliiga A-alagrupis äärmiselt tasavägine. SK Torma Sport, Tartu Kalev/Estiko, Paide Viking Window ja EMÜ SK on kogunud võrdselt kolm võitu, järgnevad kahe võiduga Tamsalu Los Toros/Viru Haigla ning ühes kohtumises võidukas olnud Kohila/Telia SK/Webware.

1. detsembril kohtub Torma võõrsil Kalev/Estikoga, järgmine kodumäng on kavas 9. detsembril, kui Torma spordihoones minnakse vastamisi EMÜ-ga.