Tartu Ülikool ootab gümnasiste avatud uste päevadele

22. märtsil saab tutvuda Tartu Ülikooli Narva kolled?iga. Teisipäeval, 23. märtsil ootavad tulevasi üliõpilasi filosoofia-, usu-, sotsiaal-, majandus- ja õigusteaduskond ning haridusteaduskond koos Õpetajate Seminariga. Haridusteaduskond tutvustab end Õpetajate Seminari aulas Salme tänaval, teised teaduskonnad ootavad noori ülikooli peahoone aulasse.

Kolmapäeval, 24. märtsil ootavad ülikooli aulas huvilisi füüsika-keemia-, kehakultuuri-, bioloogia-geograafia-, matemaatika-informaatika- ja arstiteaduskond ning TÜ Türi kolled?.

Keemiahoones näitavad tudengid kommenteeritud pildiprogrammi. Noortele korraldatakse ka ekskursioonid keemia- ja füüsikahoone tutvustamiseks.

Bioloogia-geograafia tulevaste tudengitega toimub eraldi kohtumine teaduskonna Vanemuise tänava õppehoones ning arstiteaduskond korraldab ekskursiooni Biomeedikumiga tutvumiseks.

Neljapäeval, 25. märtsil saab tutvuda Pärnus ülikooli Pärnu kolledziga ja Türil ülikooli Türi kolled?iga. Samal päeval ootab Tallinnas Kaarli puiesteel huvilisi ka TÜ Õigusinstituut.

Tartu Ülikooli Raamatukogus toimuvad infotunnid ja ekskursioonid 23. ja 24. märtsil.

Lahtiste uste päeva täpse kavaga saab tutvuda Tartu Ülikooli koduleheküljel.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus