Tähe U13 tiim karikavõistlustel teine

U13 vanuseklassi Eesti saalihoki karikavõistlustel saavutas Jõgeva SK Tähe 04 kuue meeskonna konkurentsis teise koha.

Teisipäeval Tartus peetud karikavõistluste alagrupimängudes alistasid jõgevalased 9:2 Sparta Team Automaailma ning 11:0 Kuusalu. Rasmus Randoja viskas mõlemas mängus neli väravat. Suure võidu võttis Tähe noortemeeskond ka poolfinaalis, kus kahekümne mänguminuti jooksul visati Tamsalu EBE/Jäneda SK meeskonnale kaheksateist väravat. Tulemusega 18:3 lõppenud mängus kogunes Oliver Heljandi arvele viis väravat, võrdselt kolm tabamust said kirja Margus Rosin ja Karl Mark Tammsaar.

Sparta Team Automaailm lülitas teises poolfinaalis 4:0 võiduga konkurentsist teises alagrupis esikoha saanud EMÜ SK ning edu saatis pealinna meeskonda ka finaalkohtumises. Tähe väravakütid seekord tabamuseni ei jõudnudki ning Savva Azarovi poolt kuuendal mänguminutil visatud väravast võitis Sparta mängu 1:0.

Marko Saksingu juhendatavas Tähe meeskonnas mängisid Mattias Lust, Rome Andro Moora, Oliver Heljand, Kaur Kevin Kalda, Margus Rosin, Rauno Pärtel, Martin Annuk, Kristofer Frank, Rasmus Randoja, Henry Hanst, Marten Teppan, Ralf-Gregor Laansalu, Mattias Padar, Karl-Eerik Kukk, Holger Nõmm ja Karl Mark Tammsaar.

Kui eelmistel hooaegadel peeti karikavõistlused kevadel, pärast noorte meistrivõistluste lõppu, siis algaval hooajal selguvad karikavõitjad juba oktoobris ja novembris. Kaks karikavõistluste turniiri toimub ka Jõgeval Virtuse spordikeskuses. Homme selgitakse paremaid U11 vanuseklassi turniiril, kus Jõgeva SK Tähe 06 konkurentideks on Jäneda SK, EMÜ SK ja Sparta Team Automaailm, 16. novembril on aga võistlustules veel kaks aastat nooremad saalihokimängijad.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus