Tähe noortevõistkond tuli Eesti meistriks

JSK Selver/Tähe 99 ehk U13 vanuseklassi koosseis saavutas möödunud nädalal pärast edukat hooaega lõuna-ida tsoonis maakonna meistritiitli.

JSK Selver/Tähe 99 vanuseklassi võistkond esines sel hooajal äärmiselt edukalt. Kaheksast peetud kohtumisest võideti põhiturniiril kõik mängud, neist üks ka lisaajal. Poolfinaalis oli SK Tähe vastaseks Ääsmäe võistkond, kelle Jõgeva poisid alistasid seisuga 8:1. Kaks väravat viskasid selles kohtumises Heino Avi ja Andreas Õun, neile lisasid veel ühe värava Steven Vend, Lauri-Robert Indus, Ermo Narits ja Nikita-Aleksander Šnurov.

Finaalis oli Tähe poiste vastaseks Sparta Spordiseltsi võistkond. Kohtumine oli äärmiselt pingeline ning esimeses mängupooles ei sündinud ühtegi väravat. Mängu teisel poolel suutis Tähe oma mängu käima saada ning finaal võideti seisuga 2:0. Klubi treener rääkis, et kohtumine oleks võidetud lausa 3:0, kuid kohtunikel jäi üks Tähe poiste visatud värav märkamata. Esimese värava viskas Marcus Saksing ja teise Ermo Naritsa söödust Andreas Õun.

Lõuna-ida tsooni parimaks väravavahiks tunnistati Tähe puurilukk Karl Kalm, parima kaitsja tiitli sai SK Tähe mängija Lauri-Robert Indus ning parima ründaja tiitli teenis auga välja Andreas Õun. Võistkonna treener Marko Saksing rääkis, et on U13 vanusegrupi mängijate hooajaga äärmiselt rahul. “See koosseis on meil ühtlaselt väga hea ning poisid käivad ka hästi trennis,” kiitis treener.

JSK Selver/Tähe 99 võistkonnas saavutasid meistritiitli väravavahid Karl Kalm ja Rene-Hendrik Sirkas, võistkonna kapten Andreas Õun, Ermo Narits, Ken-Krister Uuspalu, Illimar-Inar Komp, Rene Hõim, Marcus Saksing, Remo Hõim, Lauri-Robert Indus, Heino Avi, Nikita-Aleksander Šnurov, Bruce Sau, Tauri Voolaid, Andre Laurimäe, Asso Kõuts, Alex Guske, Steven Vend, Karl Kastan ja treener Marko Saksing.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus