Tähe naiskond lõpetas hooaja viienda kohaga

Möödunud nädalal pidas JSK Selver/Tähe naiskond selle hooaja viimase kohtumise ning lõpetas tänavuse hooaja napilt play-off’ist välja jäädes.

 

Sel hooajal osales Tähe pärast paariaastast pausi Eesti meistrivõistlustel taas naiskonnaga, kus mängisid ka mõned varasemasse koosseisu kuulunud naised. Peamiselt koosnes võistkond siiski uutest ja noortest mängijatest. Tervikuna jäi naiskonnal  kogemustest vajaka ning seega lõpetati hooaeg viienda kohaga ning play-off’i pääsust jäi veidi puudu.

Terve hooaja jooksul pidasid kõik võistkonnad kümme kohtumist, mida on SK Tähe treeneri Marko Saksingu sõnutsi selgelt liiga vähe. “Oleks pidanud vähemalt kolm ringi kohtumisi olema,” kinnitas klubi peatreener ning lisas, et naiste mäng läks hooaja edenedes järjest paremaks.

Hooaja keskel otsiti võistkonnale ka täiendust ning oma ridadesse värvati Mustvee neiud Kristina Pint ja Merili Pärn. “Mustvee tüdrukutest oli väga palju abi, nemad olid viimastes mängudes eriti tublid, oleksime pidanud nad varem kutsuma,” nentis Saksing. Samas ei jäänud Tähe naiskond ka vigastusteta. Kohtumises Tamsalu EBE-ga, mis kujunes Tähele otsustavaks, sai vigastada Riin Buddel, kes oli selle hooaja üks paremaid mängijaid.

Lõppkokkuvõttes said SK Tähe naised Eesti meistrivõistlustel kuue võistkonna hulgas viienda koha. Seljatada suudeti vaid võistkond Kuusalu Eluterve Naine, keda võideti viimases kohtumises 11:2. Kümnes kohtumises saavutati kolm võitu ning seitse kaotust. Naiskonna resultatiivseim oli kolmeteistkümne resultatiivsuspunktiga Marika Dodjak. Kaksteist resultatiivsuspunkti kogus Kerttu Klaarmann ja üksteist punkti sai hooaja peale kokku Anu Tammiku.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus