Tähe mehed ja naised said vastastest jagu

Möödunud laupäeval olid spordihoones Virtus JSK Selver/Tähe esindusmeeskonna vastaseks TTÜ/Team Exel ning naiskonna vastaseks Kuusalu Eluterve Naine, mõlemad Tähe koosseisud suutsid sel korral vastased alistada.

Tähe esindusmeeskonna kohtumine TTÜ meeskonna vastu läks kohe alguses suure hooga käima. TTÜ võistkond asus kohtumise alguses edu kasvatama, minnes 2:0 juhtima. Kodumeeskond ei jätnud ka midagi juhuse hooleks ning kaheteistkümnendal minutil mindi kohtumist 3:2 juhtima. Pärast seda tabas Tähe võistkonda väike mõõn ning TTÜ meestel lasti visata lausa neli väravat jutti. Esimene kolmandik lõppes Tähe esindusmeeskonnale 4:7 kaotusseisuga.

Ka teisel kolmandikul suutis TTÜ oma eduseisu kasvatada, kuna Tähe kaitseliin oli üsna auklik ning pea iga võimaluse realiseerisid vastased kohe väravaks. Kahekümne minuti jooksul suutsid TTÜ mängijad visata kolm väravat ning Tähe viskas kaks väravat, viimasele puhkepausile mindi Tallinna meeskonna 10:6 eduseisult.

Viimasel kolmandikul sai lõpuks ka kodumeeskond oma mängu käima, üsna kiiresti suudeti jalule seada 10:10 viik ning kohtumise normaalaeg lõppes seisuga 11:11. Lisaajal olid järjekordselt kindlamad Tähe mängijad. Väravavõimalus avanes juba lisaaja avasekunditel, mil Valery Maslovi söödu realiseeris Mario Paulus, tuues kodumeeskonnale 12:11 võidu. Viimase värava autor Mario Paulus tunnistati ka kohtumise parimaks mängijaks.

Tähe naiskond on ka endale ajapikku hoo sisse saanud. Laupäeval õnnestus neil üsna kindlalt võita võistkonda Kuusalu Eluterve Naine. Avakolmandikul saavutati 2:1 edu, mida suudeti hoida ka edaspidi. Teine kolmandik lõppes lausa 6:2 Tähe naiste eduseisuga. Viimasel kolmandikul suutsid Kuusalu naised visata küll kaks väravat Tähe ühe vastu, kuid sellega enam mängu päästa ei suudetud. Jõgeva Tähe naiste võistkond võitis kohtumise 7:4, nende parimaks tunnistati Kerttu Klaarman.