Tabiveres selgitati valla meistrid lauatennises

28. märtsil peeti Tabivere Gümnaasiumi võimlas juba viiendat aastat järjest valla lahtised meistrivõistlused lauatennises.

 

Osales kaheksateist üksikmängijat ja kuus paari. Lisaks oma valla tennisehuvilistele oli võistlejaid Tartust, Põltsamaalt, Võhmast ja Puurmanist.

Väga tasavägiselt kulges meeste ja meesveteranide turniir, mille võitis kohalik mängumees Erlend Kesa, alistades finaalkohtumises Tartu mängija Andres Hõraku. Kolmanda koha  ja veteranide esikoha võitis Hans Kibena Tabiverest. Meeste arvestuses oli kolmas Tabivere mängija Aleksei Kljutshivski. Meesveteranidest tuli teiseks Jussof Muhamedzanov Põltsamaalt ja kolmandaks Toivo Kuusk Jõgevalt.

Kuni 15-aastaste poiste turniiri võitis Tabivere Gümnaasiumi õpilane Erik Kesa, teise ja kolmanda koha saavutasid Puurmani poisid Rauno Kekorainen ja Tauno Pekk.

Naistest oli parim Lii Kristerson Tabiverest.

Üksikturniiri järel loositi paarismänguturniirist osavõtjad  paaridesse. Selle turniiri võitsid Andres Hõrak/Tõnu Põldma. Teise koha saavutasid Erlend Kesa/Rauno Kekorainen ja kolmanda koha Jussof Muhamedzanov/ Ott Juhkam.

Paremad said nii medalid kui  auhinnad, millega toetas võistlust AS Mayeri Industries.  Võistluste peakohtunik oli Aleksander Kirpu.

TOOMAS ROSENBERG, Võistluste korraldaja

blog comments powered by Disqus