Tabivere VVP karikavõistlustel kaheksandikfinaalis

Eesti saalijalgpalli karikavõistluste avaringis alistas Tabivere VVP tulemusega 10:5 Viasat Spordi meeskonna. Kolm väravat lõi Eduard Kovbasnjuk, kaks tabamust lisasid Marko Horn ja Kaarel Põldma, ühe Kristo Päkko, Marko Meripuu ja Riigo Paumets.

Kaheksandikfinaalis on tabiverelaste vastaseks Rummu Dünamo, kes alistas avaringis Vana Hea Puuri 9:2. Mäng peetakse 8. detsembril algusega kell 19 Tabivere põhikooli võimlas.

Karikavõistluste avaringis olid esindatud ka FC Jõgeva Wolvesʼi jalgpallurid. Esindusmeeskond jäi tulemusega 3:5 alla Rõngu Cityʼle (väravad lõid Andrei Zevakin, Felix Ranne ja Daniel Aganitš), duubelmeeskond kaotas aga suurelt 3:25 Rõuge Saunamaale (Andreas Vildi ja Marek Reimani tabamustele lisandus ka üks vastaste omavärav).

Tabivere VVP osaleb ka Eesti saalijalgpalli teise liiga põhja/lõuna piirkonna turniiril, kus kolme vooru järel ollakse kuue meeskonna konkurentsis neljandal kohal. Avakohtumises alistati Tallinna FC Hell Hunt 13:7, seejärel kaotati aga JK-le Kohila 3:7 ning Rõuge Saunamaale 4:23.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus