Spordi lühiridu

Kaks kolmandikku mängitud

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis on mängitud paaridele 30st voorust 20. Kümne parema vooru põhjal on esikolmikus mullused kolmandad Jaan Sutt – Villu Ojassalu, kes on viimases viies voorus noppinud viis auhinnalist kohta.

Teisel kohal on mullused teised Kalle Ojassalu – Jüri Mekšun, kellele napilt kaotavad mullused meistrid Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp.

Nelikutele on mängitud kuuest voorust kaks. Esimesel ja kolmandal paaril on 15-punktiline ülekaal K.Ojassalu – J. Mekšuni ja P. Jaani – J. Rammo vastu. 

Saskumäng ka suvel populaarne

Viimasel saskuturniiril Kuningamäel Peeter Kallasmaa kardiklubi kohvik-baaris oli 34 mänguhuvilist. Esikoha viisid Rõstla külla onupojad Suigid 69 punktiga, 68 punkti korjasid Põltsamaa linna mängijad Raudla-Haan, 66 punkti Peil-Ottender (Põltsamaa linn) ja Kuusik-Vingisaar (Kõo vald).

25. juulil kell 17 mängitakse saskut Võhma kultuurikeskuses linnapäevade raames. 

Selgitati tublimad

Rahvaliidu käesoleva aasta suvepäevad Kuremaa järve ääres Udu turismitalus möödusid sportlikult. Selgitati erakonna tublimad kuulitõukes, petankis, võrkpallis, noolte täpsusvisetes ja mitmes kombineeritud teatevõistluses.

Kuuli tõukasid teistest kaugemale Maret Piirak Jõgevalt, Vello Soomets Maarja-Magdaleenast ja Meeli Unt, Viive Põder ning Villu Ojassalu Põltsamaalt.

Osavamad võrkpallimängijad olid Jõgevalt eesotsas Maret Piirakuga. Petankimängus võidutsesid Viive Põder ja Kalju Vaher, nooli lennutasid täpsemalt Elsa Põldaru ning Alger Allev. Aktiivselt sportisid ka Riigikogu liikmed Mai Treial ja Villu Reiljan ning Karel Rüütli.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus