Spordi lühiridu

Pingeline avavoor 

Maakonna meistrivõistlustel bridzhis nelikutele oli avavoor pingeline. Mullused meistrid ja käesoleva aasta eesti Spordiveteranide Liidu parim nelik Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp ja Jaan Sutt-Villu Ojassalu kogus 53, Kalle Ojassalu-Jüri Mekšun ja Peeter Jaani-Jüri Rammo 48,  Eduard Rumvolt-Endel Epro ja Ants Meerits-Raivo Sikk 45 punkti. Viimase kohaga pidid leppima Jaak Sibul-Ain Maantee ja Eino Ennist-Ago Lindsaar. 

Saskumängijad Kolga-Jaanis 

Saskumängijad alustasid Kolga-Jaanis korvpalli vabavisetega, kus täpsema käega oli Villu Ojassalu kohaliku mitmekülgse spordimehe Enno Areni ees. Petankimängus oli aga Aren esimene, Ojassalu teine. Mulgimaa parimal kurniväljakul võitis ümbervisetega kurni kolgajaanilase Hillar Taskaga seda võistlussarja organiseeriv Villu Ojassalu.

Saskus jätsid kolgajaanilased koju kolmikvõidu. 1. juunil on  selle ala huvilised Võisikul, kus tõugatakse kuuli, võisteldakse noolte täpsusviskes ja õhupüssist märkilaskmises. Mängitakse ka võrk- ja jalgpalli. Alustatakse kell 11. 

Silvar Luht on teinud tublit tööd 

Põltsamaa spordikooli jalgpallitreener Silvar Luht on noorte jalgpalluritega tublit tööd teinud.

Talvel mängiti hästi real saaliturniiridel, nüüd aga alanud Eesti meistrivõistlustel.

D-klassi pallitaltsutajad (põhiliselt II klassi poisid) on saanud kahelt mängult kaks võitu. Eelmisel pühapäeval võideti 7:1 Tallinna jalgpallikooli. C-klassi poistel on kirjas kolm võitu kolmest mängust. A-klassi noormehed alistasid Narva 7:0 ja Tartu Tammeka 5:1. Kaotati Sillamäele, kes võitis Tammeka. 

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus