Spordi lühiridu

Meistrivõistlused välkkabes
Jõgeva maakonna välkkabe (64) meistrivõistlustel osales üks naine ja kümme meest. Võitjaks tuli Jõgeva linna esindaja Urmas Visk, kes kogus kaheringilisel turniiril 14,5 punkti (I ringist 7 ja II 7,5 punkti.

Võrdselt 13 punktiga järgnesid Paul Evard ja Jaan Peets. Plusspoolele jäid veel Kaarel Ots 12,5, Lembit Maidla 11,5, Sulev Luht 11 ja Ilmar Poltrago 10,5 punktiga. Parim naine oli Laine Voimann Laiuselt.

Võistkondlikult oli parim Jõgeva valla kolmik Jõgeva linna ja Laiuse ees, punkte vastavalt 36, 33 ja 32,5. Järgnevalt saavad kabetajad kokku 27. märtsil Laiusel. Maakonna 64 kabe meistrivõistlused on Jõgeval Kaitseliidu saalis 3. aprillil algusega kell 10. Vabariigi valdade VIII meistrivõistlused toimuvad Jõgeval 10. aprillil.
Ootame aktiivset osavõttu!

SULEV LUHT

Veteranide meistrivõistlused brid?is
Maakonna spordiveteranide meistrivõistlused bridzis paaridele peetakse kahevoorulistena. Esimene voor mängitakse neljapäeval, 18. märtsil kell 18 Põltsamaal Rivaali kohvikus, teine nädalapäevad hiljem samas kohas ja samal kellaajal.

Eesti spordiveteranide meistrivõistlused paaridele ja nelikutele peetakse 4. aprillil algusega kell 10 Lustivere kultuurimajas. Osaleda võivad naised alates 35. ja mehed alates 40. eluaastast.

Põltsamaa võrkpallimeeskond finaalturniirile
Põltsamaa võrkpallimeeskond pidas Elioni Rahvaliigas esimeses tugevusastmes teistkordse kohtumise poolfinaalis Kullamaa Kaubaekspressiga. Seekord mängiti Läänemaal. Kui kodus võideti Kullamaad äärmiselt põnevas kohtumises 3:2 (viimane geim 15:12), siis võõrsil tuli võit kindlalt 3:1.

Selle võiduga tagati õigus mängida 3.-4. aprillil Viimsis toimuval finaalturniiril esimesest neljanda kohani. Meenutame, et mullu oldi samal turniiril kolmandad.

Otsustavad kaks viimast vooru
Põltsamaa piirkonna talvise sessiooni saskuvõistluste V voor mängiti Mulgimaal Kolga-Jaanis. Esikoha võitsid 69 punktiga sügissessiooni võitjad Jaan Sutt Pajusi vallast ja Villu Ojassalu Põltsamaa linnast. Ainult ühe punktiga jäid maha Ütt-Aasmaa Kamari külast. Võrdselt 65 punktiga järgnesid onupojad Killid Põltsamaalt ning Kolga-Jaani veteransportlased Andresson-Taska.

Nelja parema vooruga on teistest paaridest oluliselt ette rebinud Killid (260 punkti), Sutt-Ojassalu (258 punkti) ja Juhandi- Siilbek (256 punkti).

Sisevõistluste võitjad selgunud
Petanki siseesivõistlustel Põltsamaal ei jäänud ükski kaasategija ilma võidu ega kaotuseta. Ühe kaotusega lõpetasid turniiri Aimar Peil ja Villu Ojassalu, nende omavahelises kohtumises oli aga võidukas viimane, mis tagas talle esikoha. Kolmas oli naisteklassi võitja, mullune Eesti spordiveteranide meister Vaige Ant.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus