Selgusid maakonna meistrid rannavõrkpallis

Möödunud nädalal peeti Põltsamaal noorte ja täiskasvanute maakonna meistrivõistlused rannavõrkpallis, kus enamiku poodiumikohtadest hõivasid koduväljaku mängijad.

 

Poisid võistlesid eelmisel kolmapäeval Põltsamaal kolmes vanuseklassis. Noorimate ehk C-klassi noormeeste seas näitasid parimat tulemust Põltsamaa poisid Taavi Arula ja Mikk Keskküla. See võit ei tulnud nendele endile ega ka konkurentidele üllatusena, sest äsja Eesti meistriks kroonitud Arula läks võistlustele kindla võidumõttega. Teise koha selles vanuseklassis pälvisid Sander Kulp ja Märt-Hendrik Olm, kellest viimane oli möödunud aastal meistrivõistlustel kolmanda koha omanik. Martin Raudnagel ja Andre Maisväli pidid vastu võtma esimese ja teise koha paarilt 2:0 kaotused ja leppima kolmanda kohaga.

B-klassis said esikoha Andre Maisväli ja Markel Luik. Teise koha võtsid C-klassi parimad Arula ja Keskküla, kolmandaks jäid selles grupis Arlis Vaagen ja Aleks Kikas. Vanima vanuseklassi meistritiitli pälvisid Markel Luik ja Jakob Goroško Põltsamaalt, kes olid möödunud aastal nooremas vanuseklassis teise koha omanikud. Sel aastal pälvisid teise koha A-klassis Siimusti paar Rait Metsaste ja Janar Kuusik. Kolmanda koha hõivasid Martin Uusküla ja Ott Pedosk samuti Põltsamaalt.

Täiskasvanud meeste arvestuses võtsid kindla võidu Endel Jänes ja Alar Paas Lustiverest. Neile järgnesid Andres Krass ja Marek Tedremaa ja Jaanus Jaanpark ning Alger Allev Jõgevalt. Naistest olid parimad Torma paar Merlin Paas ja Renna Pärlin. Teise koha võtsid Põltsamaa ning Jõgeva võrkpallipaar Kaja Toom ja Airi Riimann, kolmanda kohaga pidid leppima Piret Nukka ja Riin Lüütsepp Tormast.

Kui noormeeste ja täiskasvanute arvestuses on rannavõrkpalli meistrid selgunud, siis tütarlapsed selgitavad maakonna parimad vollemängijad endi seast välja augusti lõpus ja septembris.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus