Saare järve 26. jooks ja 10. rattakross

Tervisesport ja regulaarne liikumisharjumus on üks otstarbekaimad ja efektiivseimad viise arendada ning säilitada kehalist vormi ja vaimset tasakaalu. Seda näitas ka sellel aastal Saare järve 26. jooksust osavõtnute arv. Uue sügisese tervisenädala traditsioonina on jooksule  lisandunud ka kepikõnd.

Tänavu oli osalejaid kokku 72, neist 21 kepikõndijad. Tänu maakondlikule tervisenädala projektitoetusele said kõik kepikõnnist osavõtjad endale spordiala tutvustava infomapi ning kuulata juhendaja nõuandeid rajal ja ka pärast finišit.  Kohal oli massöör, kes tegi tasuta peamassaaži kõigile soovijatele. Vihmase ilma tõttu tuli küll massaažiteraapia bussis läbi viia, kuid asjaosalisi see ei seganud.

Meestest võitis jooksu Annes Välk ajaga 24,00. Naistest tuli esimesele kohale Helena Laumets ajaga 24,57

Saare järve rattakrossi start anti sellel aastal kümnendat korda. Sellel aastal startis 32 ratturit. Kõige noorem osaleja oli mini distantsil kuueaastane Janely Kommer. Täispika raja sõitis läbi sama vana Markus Uibo. Markus oli noorim osaleja ka jooksul, tehes kaasa kepikõnnietapi. Selle aasta rattakrossis edestas Raul Arula nelja sekundiga möödunud aasta võitjat Aimur Uuki, saades finišiajaks 16,27. Naisteklassis oli esimene lõpetaja Marje Raudsepp ajaga 19,01.

Saare järve jooksu, kepikõnni ja rattakrossi tulemused on näha ka valla koduleheküljel www.saarevv.ee