Pritsimehed olid võistlustules

Palamuse mehed olid samuti edukad individuaalaladel: Jüri Ala ja Guido Vahtra olid 100 meetri takistusriba läbimisel kiiremad kolmandaks jäänud Jõgeva põhikomando võistlejast Rauno Kingsepast, Tanel Kütt jõudis aga konksredeliga õppetorni kolmandale korrusele 14,85 sekundiga, edestades päeva teise aja saanud Tambet Kütti ja kolmandaks tulnud Veiko Kivi.

Päeva huvitavamaks ja pingelisemaks võistlusalaks kujunes mootorpumbaga hargnemine. Võistkond ?Palamuse V? jõudis pumba käivitada ja hargneda ning tabada veejoaga märki 35,10 sekundiga, võites Palamuse teist, vanematest ja kogenenumatest meestest koosnevat võistkonda kõigest 0,9 sekundiga. Jõgeva jäi seekord kolmandaks. Noored võistlesid kolmes vanuseklassis. Takistusriba läbimises olid teistest kiiremad Ergo Sepp, Martin Meerja ja Tanel Seeme. Nemad olid ka konksredelil ronimises oma vanuseklassi parimad.

Jõgevamaa 2004. aasta tuletõrje rakendusspordi meistrivõistlustel üldvõitjaks tulnud Palamuse võistkonnas näitasid oma oskusi Vaido Ilmjärv, Jüri Ala, Guido Vahtra, Asser Kald, Margus Kaasik ja Jaan Tuka.

Tuletõrjespordi üleriigilised meistrivõistlused tulevad 16. – 17. juulil Viljandis, kuhu läheb maakonna 7-liikmeline koondvõistkond ja noorte tuletõrjujate esindus.

ARDI KIVIMETS

blog comments powered by Disqus