Põltsamaal lõppesid rannavõrkpalli karikavõistlused

Möödunud pühapäeval peeti Põltsamaal vihmast ja tuulist ilma trotsides selle aasta viimane Jõgevamaa rannavõrkpalli karikavõistluste etapp.

Võistlusel osales üllatuslikult naispaare rohkem kui meespaare. Naisi oli kümme, mehi osales võistlusel kaheksa. Naistest olid Põltsamaal parimad Sille Talumets ja Raina Kaus, jättes selja taha Liina Annoki ja Piret Nukka. Kolmandale kohale mängisid end Olesja Kudina ja Ljudmila Topkina, jättes neljandaks Pala naised Virge Otsa ja Merle Müüri. Viienda kohaga pidid leppima Piret Nõmm ja Siret Meeru.

Meestest mängisid sel korral esikoha vääriliselt Henry Oro ja Andres Krass, kes võitsid kõik kolm kohtumist. Teiseks jäid Ardo Rosin ja Rainer Järv, kellele omakorda pidid alla vanduma kolmanda koha omanikud Boris Sumnikov ja Alkesandr Jodkin. Meeste arvestuses jäid neljandaks Kerth Aas ja Kalle Kolberg.

Jõgevamaa 2008. aasta rannavõrkpalli karikavõistluste parim oli Torma naispaar koosseisus Liina Annok ja Piret Nukka. Naiste üldarvestuses said teise koha Otsa ja Müür ning kolmanda koha pälvisid tänavu Nõmm ja Meeru.

Meeste arvestuse parim paar oli tänavu Krass ja Oro, pälvides kõigilt kolmelt osavõistluselt 20 punkti. Teiseks jäid Rainer Järv ja Ardo Rosin ning kolmandaks jäid Jõgeva mehed Kerth Aas ja Kalle Kolberg.

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus