Põltsamaa Sport võitis Jõgevamaa meistritiitli saalijalgpallis

Finaalmängus kohtus Põltsamaa Sport Jõgeva saalijalgpalli meeskonnaga. Pingeliselt kulgenud mäng lõppes viigiliselt 2:2. Penaltitega pälvisid võidu aga põltsamaalased tulemusega 4:3 ?Võidu saime tänu kogu meeskonna jõupingutustele,? ütles võistkonna Põltsamaa Sport treener ja saalijalgpalli maakonna meistrivõistluste peakorraldaja Silvar Luht.

Põltsamaa saalijalgpalli seitsmeliikmelise meeskonna üks liige Aivar Anniste on proffijalgpallur. Indrek Valejev õpib Audentese Kõrgkoolis ja temagi on meistriliiga mängija. Vallo Gorosko õpib ülikoolis, Mikk Järviste Põltsamaa Ühisgümnaasiumis, Tauno Anvelt ja Sten Miks on Põltsamaa Kodu- ja Põllutöökooli õpilased. Janar Jürissaarel on kool juba lõpetatud.

?Meie jalgpallimeeskond tegeleb talvel ka saalijalgpalliga. Nüüdseks oleme saalijalgpallis maakonna meistritiitli võitnud kolmandat aastat,? rääkis Silvar Luht.

Teise koha pälvinud Jõgeva linna võistkonnas mängisid Eduard Lehtmets, Alon Pärlin. Ivo Lepik, Erki Lepik, Sverre Mäesepp, Taavi Veersalu, Mihkel Kull, Nikolai Roop, Raul Kivi ja Timo Olesk

Staazikas jäähoki- ja jalgpallitreener Igor Orlov ütles: ?Mina hoidsin pöialt Jõgeva võistkonnale. Üldiselt arvan, et saalijalgpalli populaarsus suureneb. Saalijalgpall on väga kiire ja temperamentne mäng, kus iga sekundiga midagi muutub. Kõik see pakub publikule suuri elamusi.”

Kolmanda koha said meistrivõistlustel Tabivere jalgpallurid. ?Suvistel jalgpalli meistrivõistlustel oleme neli korda järjest võitnud meistritiitli, ? lausus Tabivere spordimees Ivar Feiman.

Neljandaks tulnud Vaimastvere spordiklubi Illi mängija Ringo Saar kiitis saalijalgpalli mitmest vaatevinklist: ?Saalijalgpall on põnev spordiala, mida kindlasti rohkem mängida võiks. Seda on hea mängida sügisel ja talvel, kui õues sportmängudeks vähe võimalusi on. Jõgeval pole ju jäähalli, kus hokit mängida. Ise harjutame saalijalgpalli Vaimastvere põhikooli võimalas. Võistkonna eestvedajaks on Spordilehe peatoimetaja Tiit Lääne.?

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus