Politseikroonika

Vargused

10. juulil kella 22. 00 ajal murti Jõgeval Vainu tänaval sisse garaa?iboksi ning varastati 21-käiguline musta värvi maastikujalgratas GIANT. Jalgrattal olid musta värvi plastmassist porilauad, digitaalne spidomeeter, sadula all väike kott ning küljes kõik valmistaja poolt paigaldatud helkurid. Veel varastati garaa?ist viis 20-liitrist kanistrit diisliküttega.

Ööl vastu 7. juulit varastati Mustvee linnas Tartu tänava pargis kiige kõrval maas olnud jope taskust mobiiltelefon Ericsson.

Ajavahemikul 18. – 21. juunini on Jõgeva-Mustvee maanteel Luige ristilt kaduma läinud kolm suunaviita.

7. – 9. juulini on Palamuse vallas Luua külas sisse murtud talumajja ja kõrvalhoonetesse ning varastatud digitaalne fotoaparaat ja teisi esemeid.

Muud

Ööl vastu 8. juulit on sisse murtud Saare vallas Saare külas asuvasse suvilasse, kus on lõhutud sisustust. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

Ööl vastu 8. juulit lõhuti Põltsamaa linnas Kase tänaval veoauto GAZ 52 parempoolne küljepeegel ja Pikal tänaval veoki GAZ 52 tahavaatepeegel ja selle kinnitus ning mõlgiti auto kapott.

10. juulil kell 19.20 peeti Saare vallas Tartu-Jõhvi maanteel Omedu küla lähistel kinni sõiduauto Moskvit?, mida juhtinud Arvo (1947) oli alkoholijoobes ning juhiloata. Autol puudus ka kindlustus. Alustati väärteomenetlus.

Liiklusõnnetused

8. juulil kell 10.40 teatati, et Kasepää vallas Jõhvi-Tartu maantee 78,3. kilomeetril sõitis Tartu poole tumesinine sõiduauto Ford, mis kaldus vastassuunavööndisse ja riivas vastu tulnud veoautot. Selle tulemusena kukkusid veokil ära tagumine tuli ja numbrimärk, maha jäi ka tahavaatepeegel. Fordi juht on politseile teada.

08. juulil kell 19.25 sõitis Puurmani vallas Pikknurmes Tallinna-Tartu maanteel Opel Vectra lauges vasakkurvis teelt välja ja paiskus kummuli. Juht Indrek (1978) oli kaine ja omas juhtimisõigust ning keegi viga ei saanud. Juht sai trahvi ebaõigelt valitud kiiruse ja roolis kõrvaliste asjadega tegelemise eest.

10. juulil kella 12 ajal sõitis Puurmanni vallas Pikknurme külas Toyota Corolla teisest autost mööda sõites teelt välja ja rullus üle katuse. Sõiduautot juhtinud Aleksander (1953) ega kaassõitjad vigastada ei saanud.

Liina Pissarev,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus