Politseikroonika

Vargused

12. juunil kella 4.30 paiku Põltsamaa vallas Vitsjärve küla talus püüdis Andres (s1975) varastada terasest veenõud, lüpsikannu ja alumiiniumkaussi. Omanik sattus mehele peale. Alustati kriminaalmenetlust.

Ööl vastu 19. juunit on Põltsamaa vallas Mällikvere küla elamu juurest varastatud lukustamata sinist värvi meestejalgratas Tunturi.

Ajavahemikul 16. juuni kell 18 kuni 17. juuni kell 6 on lukustamata ukse kaudu sees käidud Puurmani vallas Härjanurme külas asuva firma kontoris ning sahtlist  varastatud 5800 krooni sularaha.

Ööl vastu 18. juunit on Pajusi vallas Pajusi külas asuvasse alajaama sisse murtud ning lõhutud transformaator. Samas on varastatud kolm postivahet ehk 120 meetrit liinijuhet. Kahju suurus on selgitamisel.

Politsei palub abi

Ööl vastu 19. juunit on Jõgeva linnas Kivi 3 maja juures külge sõidetud sõiduautole Hyundai Accent. Juhtumi pealtnägijatelt ootab politsei kõnesid telefonil 776 8431.

Liiklus

18. juunil kella 11.30 ajal teatati, et Palamuse vallas Raadivere külas on tee ääres jalgratta juures pikali maas verine mees. Patrull selgitas, et jalgrattur (1959) oli alkoholijoobes ja saanud rattaga kukkudes viga. Kiirabi toimetas ratturi traumapunkti.

19. juunil kella 12.55 ajal teatas valvas kodanik, et Põltsamaa linnas kaupluse Toidu Top juures on sõiduauto Toyota Camry, mille juht on arvatavasti purjus. Patrull pidas sõiduauto kinni ja tuvastas, et roolis olnud mees (1958) oli joobes ning tal puudus vastava kategooria sõiduki juhiluba. Vormistati väärteoprotokoll.

19. juunil kella 3.27 ajal teatati, et Tartu-Aravete maanteel Tabivere bussipeatusest Jõgeva poole on teelt välja sõitnud sõiduauto ning roolis magab meeskodanik Patrull tuvastas, et sõidukit juhtinud mees (1976) oli alkoholijoobes. Üksinda autos olnud juht viga ei saanud, talle koostati protokoll.

19. juunil kella 1.15 ajal teatati, et Kasepää küla juures Jõhvi-Tartu maanteel sõidab ebakindla sõidustiiliga tumedat värvi sõiduauto, millel on avariitunnused. Patrull tabas sõiduki, mida juhtis alkoholijoobes naine (1977). Politsei alustas väärteomenetlust ja selgitab võimaliku avarii asjaolusid.

17. juunil kella 00.50 paiku jooksis Jõgeva-Mustvee mnt 30. kilomeetril Torma vallas sõidukile Mazda 323 ootamatult teele ette põder. Kokkupõrke tagajärjel purunes auto esiots, inimesed vigastada ei saanud. Viga saanud põder jooksis metsa. Juhtumist teavitati jahimehi.

LIINA PISSEREV,
Lõuna PP avalike suhte büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus