Politseikroonika

Vargused

Ajavahemikul 10.-13. detsembrini on Põltsamaa vallas Vitsjärve külas sisse murtud osaühingu territooriumil asunud ratastraktorisse Valtra ning varastatud makkraadio Blaupunkt ja tööriistakohver.

Ajavahemikul 11.-13. detsembrini on Kasepää vallas Kükita külas sisse murtud eramusse ja varastatud mitmesuguseid elektritööriistu. Tekitatud kahju suurus on selgitamisel.

13. detsembril kella 15 ajal teatati, et Pajusi vallas Kalana külas on ühelt kinnistult varastatud mitmesuguseid metalldetaile. Sündmuse täpsed asjaolud on selgitamisel.

Ajavahemikul 12.-14. detsembrini on Tabivere vallas Tormi külas sisse murtud töökotta ning varastatud kaks elektrimootorit. Lõhkumise ja vargusega on kahju tekitatud kokku 1000 krooni.

Liiklusõnnetus

13. detsembril kella 9.35 ajal juhtus liiklusõnnetus Puurmani vallas Puurmani alevikus Tallinna-Tartu maanteel, kus Moskvits ei märganud vasakpööret tehes vastassuunast tulnud sõiduautot Mazda 626. Kokkupõrke tagajärjel tekkis Mazda paagist bensiinileke, mille likvideerisid päästeteenistuse töötajad. Inimesed liiklusõnnetuses vigastada ei saanud. Moskvitsi juhi sõnul ei märganud ta Mazdat ereda päikese tõttu.

Politseioperatsioonid

9. detsembril ajavahemikul kella 19.00-21.00 viidi Jõgevamaal läbi politseioperatsioon ?Ole nähtav?. Tabati üks helkurita jalakäija ning kolm helkurita jalgratturit, kellest ühel tuvastati ka alkoholijoove.

13. detsembri õhtupoolikul toimus Põltsamaa linnas politseioperatsioon ?Kõik puhuvad?, mille raames kontrolliti kokku 262 sõidukijuhti. Alkoholijoove fikseeriti kahel sõidukijuhil.

Politsei palub pealtnägijate abi

25. novembril on Torma kultuurimaja ees külge sõidetud sõiduautole Mazda 6 ning vigastatud selle vasakpoolset esitiiba. Politsei palub kõigil, kes nägid antud sündmust pealt, helistada telefoninumbril 776 8431.

Kristi Kuusik,
Lõuna PP avalike suhete büroo pressiesindaja

blog comments powered by Disqus