Parimad noorvõrkpallurid selgunud

Esmakordselt peeti maakonna meistrivõistlused noortele kaheringilistena ja seda igati õigustatult. Kõige nooremas vanuseklassis (D) olid oskajamad Jõgeva Gümnaasiumi tüdrukud ja Põltsamaa Spordikooli poisid. Võidukas Jõgeva võistkonnas mängisid Hannela Ingver, Ingi Einaste, Krisli Klaarman, Kadi Lauristo, Silvia Tennison. Tüdrukute treener on Marju Kaarjärv. Põltsamaa Spordikooli võistkonda kuulusid Ott Pedosk, Sander Orion, Taavi Nõmmiste, Tanel Luik, Argo Ingver, Marko Toome, Martin Uusküla ja Anti Hohensee. Nende treener on Toivo Uusna.

C-klassis kuulusid mõlemad meistritiitlid Põltsamaa Spordikoolile. Tüdrukute võistkonda kuulusid Kai Jõemets, Sille Talumets, Kaija Kits, Merilin Susi, Mariin Mirka, Liis Emajõe, Marleen Joosep ja Mari-Liis Meikop, treener Elvi Korjus. Poistest mängisid edukas võistkonnas Janel Jürissaar, Anti Kivimets, Taavi Emajõe, Taavi Toom, Riivo Paumets, Mikk Pedosk, Raido Kivikangur, Martin Uusküla, Anti Hohensee. Poiste treener on Toivo Uusna.

D-klassis oli tütarlastest teine Põltsamaa, kolmas Mustvee, poistest aga Mustvee ja Adavere. C-klassis jõudsid teiseks ja kolmandaks tütarlastest Jõgeva Gümnaasium ning Mustvee Vene Gümnaasium, poistest Lustivere ja Adavere Põhikool.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus