Noorus kaotas kodus penaltitega

Jõgeva SK Noorus-96 jalgpallimeeskond pidas Eesti meistrivõistluste II liiga turniiril laupäeval oma viimase kodumängu, kui Jõgeva aleviku staadionil võeti vastu liidermeeskond JK Sillamäe Kalev. Kaartiderohkelt ja närviliselt kulgenud mängu kaotas Noorus 1:3 (1:1) tänu kahele penaltile.

Hooaja viimast kodumängu alustas Nooruse meeskond ehmatusega, sest juba 7. minutil jäädi 0:1 kaotusseisu. Õnneks suutis Kaarel Põldma 18. minutil viigistada ja see seis püsis ka poolajavileni. Väravavõimalusi oli mõlemal meeskonnal, kuid skoor ei muutunud.

Teine poolaeg kulges närvesöövalt, sest koguni 12 korda näitas väljakukohtunik kollast kaarti. Kuus korda Jõgeva meeskonnale, kuus korda külalistele. Nooruse meeskonnast teenisid kollase hoiatuskaardi Riigo Paumets, Mairo Tikerberi, Andro Lepp, Marcus Mardimäe, Kaarel Põldma ja Stenver Kleimann-Leimann.

Kahjuks otsustasidki mängu tulemuse kohtuniku otsused, sest koguni kahel korral määrati Jõgeva meeskonna kahjuks penalti. Sillamäe kapten Vassili Kulik oli täpne nii 56. kui ka 73. minutil. Sellega oli mängu saatus otsustatud ja liidermeeskond Sillamäe teenis 3:1 võiduga tabelisse veel kolm punkti.

Jõgeva SK Noorus-96 lõpetab hooaja järgmisel laupäeval Narvas, kui kohtutakse Transi II meeskonnaga. Sellest sõltub, kas liigatabelis saavutatakse viies või kuues koht.

Hooaja lõpetas U19 Eliitsarjas mänginud Jõgeva SK Noorus-96/Põltsamaa Sport, kui viimases mängus alistati Tartus sealne FC Helios 6:3 (4:0). Kaks väravat lõi Sander Tõnissoo, ühe tabamuse said kirja Roman Andrejev, Karl Kolts, Lauri-Robert Indus ja Raul-Martin Sirkas. Jõgeva meeskond lõpetas turniiri 25 punktiga ja hoiab hetkel kolmandat kohta, kuid sama punktide arvuga kolmandal kohal oleval FCI Tallinnal on pidada veel kaks mängu.

Hetk Noorus-96 viimasest kodumängust, kus palliga on Jürgen Hiljurand.