Noorus-96 viigistas liidriga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga hooaega võidu ja viigiga alustanud Jõgeva SK Noorus-96 esindusmeeskond teenis punktilisa pühapäeval Vaimastveres peetud kolmanda vooru kohtumises, kus tehti 3:3 viik turniiritabelis liidripositsioonil oleva Narva United FC-ga. Kolme vooru järel on Noorus-96 neljandal kohal.

Hooaja avamängudes vaid võite tunnistanud ning oma värava puutumatuna hoidnud Narva United alustas ka Vaimastvere Arenal kindlalt ‒ juba kolmandal mänguminutil pääses külaliste ründaja, Premium liigas mängiva Narva Transi hingekirjas olev, German-Guri Lvov väravavaht Rainer Kaldega vastamisi ning avas skoori.

Jõgevalased kiirest avaväravast ennast siiski heidutada ei lasknud ning kümme minutit hiljem saatis Noorus-96 mullune edukaim väravakütt Kaarel Põldma esimese palli ka narvalaste väravavõrku.

Vaheajale mindi siiski Narva Unitedʼi eduseisus, sest avapoolaja viimasel minutil viis Vitaly Andreev külalised 2:1 juhtima.

Teine poolaeg algas aga edukamalt kodumeeskonnale. 50. minutil lõi Kaarel Põldma oma tänavuse hooaja kolmanda värava ning viigistas seisu, viisteist minutit hiljem viis aga Riigo Paumets Jõgeva linna esindusvõistkonna juba 3:2 juhtima.

Eduseis siiski kaua ei püsinud, 71. minutil lõi Vitaly Andreev külaliste kolmanda värava ning 3:3 viigiseisul mäng ka lõppes.

Kolme vooru järel on Narva United FC seitsme punktiga tabelis liidripositsioonil. Punkt vähem on Tallinna FC Levadia III meeskonnal ja Võru FC Heliosel, viis punkti on kirjas viiel meeskonnal. Parem väravate vahe annab neljanda koha Jõgeva SK Noorus-96-le, järgnevad Tartu FC Merkuur, Tallinna FC Ararat TTÜ, Tallinna JK Piraaja, Maardu United jt.

Nelja tabamusega on liiga paremate väravaküttide edetabeli eesotsas Marek Šatov (Tartu Merkuur), Kaarel Põldma ja veel seitse meest on senistes kohtumistes löönud kolm väravat.

Laupäeval kell 14 läheb Noorus-96 Vaimastvere Arenal vastamisi mullu teise liiga põhja/ida piirkonna turniiril esikoha saanud Tartu Merkuuriga.