Noorus-96 viigistas Dünamoga

Eesti jalgpallimeistrivõistluste teise liiga turniiri eelviimases voorus viigistas Jõgeva SK Noorus-96 koduväljakul 1:1 Tallinna Dünamoga.

Külalised avasid Emil Guseinovi löögist skoori kohtumise 20. minutil, jõgevalased viigistasid seisu avapoolaja eelviimasel minutil, kui Nikolai Roop saatis karistuslöögist palli pealinlaste puurivahile püüdmatult värava vasakusse ülanurka.

Hetkel 27 punktiga liigatabelis kümnendal positsioonil olevatel jõgevalastel on võimalik lõpetada hooaeg parimal juhul üheksanda kohaga, konkurentide edu korral võidakse aga langeda ka üheteistkümnendaks.

Pühapäeval kell 12 läheb Noorus-96 hooaja viimases mängus võõrsil vastamisi liigatabelis seitsmendal kohal oleva Võru JKga. Mõlemad Nooruse konkurendid kohtuvad aga tabeli kahel viimasel real olevate meeskondadega: 27 punkti kogunud Tallinna Dünamo vastaseks on Tallinna FC Levadia III,  26 punktiga Kuusalu JK Rada mängib Tallinna Legioniga.