Noorus-96 alustas sügisringi mängudega

Möödunud nädalal tehti algust C1-vanuseklassi Eesti jalgpallimeistrivõistluste sügisringi mängudega. Kevadringi täiseduga läbinud Jõgeva SK Noorus-96 vastasteks tugevuselt teisel turniiril on kevadel esiliigas mänginud JK Tallinna Kalev ja Tartu FC Santos ning teise liiga tsooniturniiridel paremate hulka jõudnud Tartu JK Merkuur-Juunior, Kohtla-Järve JK Järve, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Infonet ja Keila JK. Kõigi meeskondadega kohtutakse kodus ja võõrsil, viimaste voorude mängud peetakse oktoobri lõpus.

Möödunud reedel Tallinnas Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul peetud avaringimängus alistas Noorus-96 kindlalt 4:0 Tallinna Kalevi. Avapoolaeg lõppes jõgevalaste 1:0 eduseisus, skoor avati 19. minutil tallinlase Alex Aasmäe omaväravast. Minimaalne vahe püsis 70minutilise kohtumise 48. minutini, kui Kalevi väravasse lendas Daniel Aganitši löödud pall. Viis minutit hiljem suurendas Kirill Matiitšin jõgevalaste eduseisu kolmeväravaliseks ning 63. minutil tegi kevadringi edukaim väravakütt Kristjan Rumm mängu lõppseisuks 4:0.

Teisipäeval kohtus Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil Tartu Santosega. Mõlemapoolsete võimalustega võitluslik mäng lõppes väravateta viigiga.

Kahe vooru järel on täiseduga tabeli tipus Tartu Merkuur-Juunior, nelja punktiga järgnevad Jõgeva Noorus-96 ja Tartu Santos.

Homme kell 17 on Noorus-96 Jõgeva aleviku staadionil tähtsas mängus vastamisi Tartu Merkuuriga. Meeskonnad kohtusid omavahel ka kevadringis, aprillikuus Tartus peetud mängu võitsid jõgevalased 1:0.