Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Jõgeva Gümnaasiumis on Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevad. Täna esinevad Ivo Linna ja Antti Kammiste loeng-kontsertidega “Elvis – the King of the rockńŽroll” ja “Eesti pop läbi aastate”. Täna kell 16 avatakse kultuurikeskuse galeriis Jõgeva kunstikooli näitus “Idee ja areng”. Kolmapäeval, 3. märtsil on Alo Matiisenile pühendatud muusikapäevade raames Jõgeva Gümnaasiumis kolm kontserti Rapla Ühisgümnaasiumi käsikellade ansamblilt ning kontsert ansamblilt Noorkuu. Neljapäeval, 4. märtsil jätkuvad muusikapäevade kontserdid Jõgeva Gümnaasiumis loeng-kontsertidega teemal “Koomiline ooper” jt. Kell 18 esineb kultuurikeskuses Viljandi muusikateater etendusega “Oklahoma”. Reedel, 5. märtsil kell 12 on Jõgeva Gümnaasiumis Alo Mattiisenile pühendatud muusikapäevade pidulik avamine, millele järgneb üleriigiline ansamblite konkurss. Kell 19 annab kultuurikeskuses etenduse Jõgeva Gümnaasiumi kooliteater Liblikapüüdja. Laupäeval, 6. märtsil kell 11 jätkuvad Jõgeva Gümnaasiumis ansamblite kontserdid. Kell 18 on kontsert “Õnne algus” (Väljataga, Ehala, Saarsalu). Kell 20 on muusikapäevade pidulik lõpetamine koos autasustamistseremooniaga ning kell 22 esineb ansambel Terminaator.

Jõgeva vald
Täna
on ASis Werol Tehased sihtasutuse Eesti Tehniliste Põllukultuuride Töötlemispark asutajaliikmete koosolek. Laiuse koolis on 2. ja 3. märtsil algklasside tüdrukute päevad. Laupäeval, 6. märtsil on Laiuse lasteaias vanaemade pidu.

Kasepää vald
Kolmapäeval, 3. märtsil
tuuakse lapsi vastavatud Kasepää lasteaeda. Reedel, 5. märtsil on Kasepää rahvamajas naistepäeva peoõhtu. Laupäeval, 6. märtsil on naistepäeva pereõhtu Raja kultuurimajas.

Mustvee linn
Neljapäeval, 4. märtsil kell 18 ja 20
on kultuurikeskuse juures kinobuss. Näidatakse filmi “Kangelane”. Reedel, 5. märtsil kell 11 on linnavolikogu istung. Kell 18 on kultuurikeskuses noorteklubi õhtu “Tütarlapsest sirgub naine”. Laupäeval, 6. märtsil kell 19 on kultuurikeskuses salongiõhtu “Ainult naistele”.

Pajusi vald
Neljapäeval, 4. märtsil kell 13
on vallavolikogu istung. Reedel, 5. märtsil vallavalitsuses elektrikatkestuse tõttu tööpäeva ei ole.

Pala vald
Laupäeval, 6. märtsil kell 10
algab viiendat korda vastlaturniir korvpallis meestele. Kell 20 on Pala kultuurimajas naistepäeva pidu. Naisansambel Miraa˛ tähistab oma viiendat sünnipäeva.

Palamuse vald
Täna kell 14
on Palamuse rahvamajas loeng-kontsert “Eesti pop läbi aastate”. Esinevad Ivo Linna ja Antti Kammiste. Reedel, 5. märtsil kell 15 on pärlipäev Kaarepere rahvamajas. Valmistatakse pärlitest loomi ja ehteid. Kell 19 on Palamuse rahvamajas Peterburi tsirkuse etendus. Laupäeval, 6. märtsil on Palamuse rahvamajas kohvikklubi õhtu. Tantsuks mängib Ain Alre Viljandimaalt. Kell 19 on Kaarepere rahvamajas disko.

Põltsamaa linn
Täna kell 10
on kultuurikeskuses Pajusi vallavalitsuse õppepäev. Kolmapäeval, 3. märtsil kell 15 on kultuurikeskuse juhatuse koosolek. Neljapäeval, 4. märtsil kell 10 algab Lasteaed-Algkooli Tõruke rühmaõpetajatele ja lastevanematele koolitus teemal “Lapse rüht ja rühi vaatlus”, mille viib läbi Eesti Füsioterapeutide Seltsi liige, Tartu Ülikooli kehakultuuriteaduskonna õppejõud Kaja Hermlin. Kell 17.30 on Põltsamaa muusikakoolis kitarrikontsert. Esinevad Kuldar Kudu ja Peep Peterson. Reedel, 5. märtsil kell 16 on avatakse kultuurikeskuses Ave Nahkuri õlimaalide näitus. Laupäeval, 6. märtsil kell 18 on noorteõhtu Jordani koguduses. Pühapäeval, 7. märtsil kell 18 mängib Põltsamaa amatöörteater Ellunäod kultuurikeskuses etendust “Kes kardab Virginia Wolfi”.

Põltsamaa vald
Täna kell 14
kohtuvad Esku küla rahvaga Rahvaliidu esindajad Margi Ein ja Mai Treial. Kolmapäeval, 3. märtsil on vallavalitsuse istung. Kell 18 on Adavere raamatukogus luule- ja muusikapõimik “Sõbrad, teiega on hea”. Esinevad Jaana ja Reine Jõgevalt. Neljapäeval, 4. märtsil osalevad Lustivere ja Adavere kooli ning Esku Lasteaed-Algkooli õpilased Põltsamaa valla ujumise meistrivõistlustel Põltsamaa ujulas. Laupäeval, 6. märtsil lähevad Lustivere võrkpallurid sõpruskohtumisele Kõosse. Pühapäeval, 7. märtsil peetakse Lustiveres Põltsamaa valla suusavõistlusi.

Tabivere vald
Reedel, 5. märtsil
osalevad Tabivere Gümnaasiumi õpilased Viljandis toimuvatel Eesti Koolispordi Liidu korraldatavatel E-klassi rahvastepallivõistluste finaalvõistlustel. Pühapäeval, 7. märtsil kell 12 on Maarja rahvamajas memme-taadi klubiliikmete nõukoda. Kell 14 on Tabivere kapellitoas pühapäeva pärastlõuna kapelliga.

Torma vald
Neljapäeval, 4. märtsil kell 10
algab Torma lasteaias Linnutaja laulupäev “Linnutaja lauluaia laululindude lood”, millega tähistatakse lasteaia 19. sünnipäeva. Selgitatakse välja ka Linnutaja lauluaia laululind 2004. Reedel, 5. märtsil kell 10 algab vallavalitsuse saalis nõupidamine “Suguvõsa uurimise algatamine”, kus osaleb ka maavalitsuse arendusosakonna spetsialist Tarmo Möller. Esmaspäeval, 8. märtsil on vallavalitsuse istung. Kell 15 on Torma rahvamajas etendus “Kaheksa armastavat naist” Pala kooli õpetajatelt-harrastusnäitlejatelt. Vallavalitsus avalikustab Torma Põhikooli maa-ala detailplaneeringu vallavalitsuse saalis ajavahemikul 9. – 23. märtsini. On alanud ettevalmistused pensionäride ühenduse Torma Hõbedane tegevuse 20. aastapäeva tähistamiseks 18. märtsil kell 12.

blog comments powered by Disqus