Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 10
on kultuurikeskuses Jõgeva Sordiaretuse Instituudi seminar “Õige sort on saagi pant”. Kell 16 on nõupidamine Jõgeva linna staadioni lähteülesannete koostamiseks. Kell 19.30 on intuitiivteaduste klubi õhtu Tõnu Kaha juhtimisel. Kultuurikeskuses on avatud ka Jõgeva kunstikooli näitus. Kolmapäeval, 11. veebruaril kell 9 on Jõgeva Linnavaras linna jäätmekäitluse teemaline koosolek. Kell 12 on kultuurikeskuses maakonna lastekooride üldlaulupeo eelproov. Kell 17.15 on linnaraamatukogus Reine ja Jaana luule- ja muusikaõhtu “Sõbrad, teiega on hea”. Neljapäeval, 12. veebruaril on spordikeskuses töökoosolekul Korvpalliliidu esindajad. Kell 19 annab kultuurikeskuses Vanemuise teater etenduse “Mitte praegu, kallis”. Laupäeval, 14. veebruaril kell 14 on linnaraamatukogus muinasjutuhommik “Külas muinasjutul”. Kell 15 on Mustvee maantee hokiväljakul Eesti Harrastajate Hoki Liiga etapp jäähokis. Mängivad Jõgeva SK Pedja ja Tartu Kajakas.

Jõgeva vald
Täna kell 10
korraldab Jõgeva Sordiaretuse Instituut Jõgeva kultuurikeskuses seminari. Laiuse koolis on täna nuputamisvõistluse Nupula VI etapp. Kolmapäeval, 11. veebruaril kell 15 on valla laste hoolekandekomisjoni koosolek. Kell 17.15 on Jõgeva linnaraamatukogus kultuuriseltsi Vanaveski luuleetendus “Sõbrad, teiega on hea” (esitavad Reine ja Jaana Koppel). Neljapäeval, 12. veebruaril kell 10 on vallavalitsuse saalis ühisveevärgi ja kanalisatsiooni arengukava avalik arutelu. Kell 12 on vallavolikogu muinsuskaitsekomisjoni koosolek. Kell 15 on vallavolikogu istung. Neljapäeval, 12. veebruaril ja reedel, 13. veebruaril tähistatakse Laiuse koolis sõbrapäeva. Reedel, 13. veebruaril kell 10 on Siimusti Algkooli saalis valla lasteaedade laulupäev. Sõbrapäeva tähistatakse samal päeval Kurista lasteaias Karukell, Laiuse lasteaias ja Vaimastvere koolis. Laupäeval, 14. veebruaril on Jõgeva aleviku noorteklubi J.A.N.K. sõbrapäeva tähistamine. Sellel nädalal on Kuremaa lasteaias liiklusnädal. Vallavalitsuse ruumides on väljas Laiuse lasteaia ja Siimusti Lasteaed-Algkooli näitus “Talverõõmud”.

Kasepää vald
Reedel, 13. veebruaril
on vallavolikogu istung. Kasepää rahvamajas on reedel, 13. veebruaril sõbrapäeva pidu.

Pala vald
Reedel, 13. veebruaril
on Pala koolis sõbrapäeva pidu “Seelikupäev”.

Palamuse vald
Kolmapäeval, 11. veebruaril kell 13
on Palamuse rahvamajas lasteetendus “Klounid umbropsumaal”. Reedel, 13. veebruaril kell 12 on Palamuse rahvamajas eakate klubi Paunvere pärastlõuna. Pühapäeval, 15. veebruaril on Palamuse rahvamajas Palamuse Naisseltsi pidulaudade konkurss teemal “Eesti lipp”. 16. ja 17. veebruaril on Palamuse rahvamajas koolitus kultuuritöötajatele “Läbipõlemise ennetamine”.

Puurmani vald
Reedel, 13. veebruaril kell 21
on Puurmani kultuurimajas sõbrapäevapidu ansambliga Jeerum. Samal päeval on sõbrapäevapidu Saduküla koolis.

Põltsamaa linn
Täna kell 13.30
on kultuurikeskuses koolijuhtide, lasteaedade juhatajate ja 3P juhtide nõupidamine. Kolmapäeval, 11. veebruaril külastatakse ühiselt (Põltsamaa linnavalitsus, Pajusi ja Põltsamaa vallavalitsus) Riigikogu. Kolmapäeval, 11. veebruaril kell 18 on kultuurikeskuses Põltsamaa Mälukas V. Neljapäeval, 12. veebruaril kell 18 on kultuurikeskuses Peterburi loomade tsirkus. Neljapäeval, 12. veebruaril on Põltsamaa kiriklas koos maakondliku kõnekonkursi komisjon. Reedel, 13. veebruaril tähistatakse lasteaias Mari sõbrapäeva. Maasikamarja ja Pohlamarja rühmale tulevad külla sõbrad Tõrukese lasteaiast. Reedel, 13. veebruaril kell 9 on SA Lossi Arenduse Nõukogu koosolek. Kell 17 on kultuurikeskuses erakonna Res Publica avalik kohtumine Põltsamaa elanikega. Laupäeval, 14. veebruaril on Põltsamaa linna korvpallurid ja naisvõrkpallurid Põlvas väikelinnade talimängudel. Kell 11 on kultuurikeskuses Lions-klubi piirkondlik koosolek.

Põltsamaa vald
Täna kell 18
on Adavere koolis lastevanemate üldkoosolek. Adavere lasteaias Naksitrallid on külalisteatri etendus “Muinasjutu mängud”. Kolmapäeval, 11. veebruaril erastab vallavalitsus avaliku suulise enampakkumise korras kortereid ja korteriomandeid. Lustivere koolis on samal päeval Tallinna Pedagoogikaülikooli näitejuhtide grupp etendusega “Klounid umbropsumaalt”. Neljapäeval, 12. veebruaril lähevad Adavere kooli õpilased sõbrapäeva puhul külla Kolga-Jaani kooli sõpradele. Reedel, 13. veebruaril tähistatakse Adavere koolis ja lasteaias Naksitrallid sõbrapäeva. Pühapäeval, 15. veebruaril saavad Lustivere kooli ruumides kokku piirkonna külaseltsid. Esku Lasteaed-Algkoolis möödub see nädal sõbranädala nime all. Reedeks selgitatakse välja kõige sõbralikum õpilane ning kooli Valentin ja Valentina. Lustivere koolis on T.O.R.E. nädal.

Saare vald
Neljapäeval, 12. veebruaril
on vallavalitsuse istung. Reedel, 13. veebruaril kell 10.30 korraldab Kääpa Ühistegevuse Selts Voorel aktiviseerimiskeskuse ruumides MTÜde ümarlaua (info Rita Kivisaarelt tel 5273243). Voore koolis tähistatakse samal päeval sõbrapäeva.

Tabivere vald
Maarja koolis on sõbranädal, mis lõpeb reedel sõbrakaartide ja kirjade näitusega. Neljapäeval, 12. veebruaril kell 17.30 on Tabivere Gümnaasiumis lastevanemate üldkoosolek. Laupäeval, 14. veebruaril kell 13.15 kutsub Tabivere Lastekaitse Ühing lapsi sõbra- ja meisterdamispäevale Tabivere Gümnaasiumi. 13. – 15. veebruarini on Tabivere Gümnaasiumis Jõgevamaa kodutütarde ja noorkotkaste talvelaager.

Torma vald
Esmaspäeval, 16. veebruaril kell 8
on vallavalitsuse ametnike kohtumine Riigikogu liikme Mati Kepiga ning kell 9.30 kohtub Mati Kepp Torma POÜ töötajatega. Kell 11 on vallavolikogu eelarve- ja majanduskomisjoni koosolek ning kell 16 tuleb kokku vallavolikogu eestseisus.

blog comments powered by Disqus