Nädal maakonnas

Jõgeva linn
Täna kell 17.30
on linnavalitsuse saalis Toominga tn 34 reoveepuhastusjaama vahetus läheduses asuva maa-ala detailplaneeringu lähteseisukohti tutvustav avalik arutelu. Kell 18 on kultuurikeskuse laulustuudio solistide konkurss. Kolmapäeval, 4. veebruaril kell 17 on kultuurikeskuses firma Mirra-Lux loodustoodete tutvustus ja müük. Neljapäeval, 5. veebruaril kell 11 võtavad linnapea ja linnavolikogu esimees linnavalitsuses vastu keskkonnaalase 3+3 projekti Soome-poolse koostööpartneri Valkeala gümnaasiumi esindajaid. Laupäeval, 7. veebruaril kell 10 on spordikeskuses Virtus Willem Cup võrkpallis. Kell 12 on Mustvee maantee hokiväljakul Eesti Harrastajate Hoki Liiga etapp jäähokis. Mängivad SK Pedja ja Rakvere Tarvad. Reedel, 6. veebruaril ja laupäeval, 7. veebruaril on kultuurikeskus suletud ja piletimüüki ei toimu. Töötajad on asutuse arengukava koostamas. Linnaraamatukogu laste lugemissaalis on hindamiseks välja pandud raamatunäitus “VII Nukitsa konkurss”. Võistlevad 2002. ja 2003. aastal ilmunud algupärased lasteraamatud ning valida tuleb parim kirjanik ja parim kunstnik. Linnaraamatukogu teise korruse lugemissaalis on kuni 28. veebruarini avatud Juhan Reimanni näitus “Albert Gulk ja Kursi koolkond”.

Jõgeva vald
Alates eilsest saab vallavalitsuses näha Laiuse lasteaia laste tööde näitust “Talverõõmud”. Teisipäeval, 3. veebruaril ja kolmapäeval, 4. veebruaril on Laiuse koolis algklasside poiste päevad. Neljapäeval, 5. veebruaril kell 12 on vallavolikogu maa-, heakorra-, planeeringu- ja keskkonnakomisjoni koosolek. Kell 15 on Kuremaa ujula nõukogu koosolek. Reedel, 6. veebruaril on Vaimastvere koolis stiilipäev “Üheksakümnendad on tagasi”. Laupäeval, 7. veebruaril kell 10 on Jõgeva Gümnaasiumi kergejõustikuhallis TV 10 Olümpiastarti I etapp, mille korraldab SK Contra. Kell 12 algab Laiusel kuninglik lumelahing, kell 16 TÜ ajaloo osakonna õppejõudude ajalooloengud. Laupäeval, 7. veebruaril on valla laste laulupäev.

Kasepää vald
Neljapäeval, 5. veebruaril kell 18
annab Pala kooli õpetajate näitering Kasepää rahvamajas etenduse “Kaheksa armastavat naist”. Reedel, 6. veebruaril arutatakse vallavalitsuse istungil lasteaia probleeme.

Mustvee linn
Mustvee Gümnaasiumis korraldatakse sellel nädalal traditsiooniline Miku-Manni nädal.

Pala vald
Kolmapäeval, 4. veebruaril kell 13
kohtub Riigikogu liige Mati Kepp Pala kultuurimajas valijatega. Neljapäeval, 5. veebruaril on vallavalitsuse istung. Kell 18 mängib Pala kooli õpetajate näitering Kasepää rahvamajas etendust “Kaheksa armastavat naist”. Laupäeval, 7. veebruaril kell 12 osaleb Pala kooli näitering Viljandis peetaval õpetajate näiteringide ülevaatusel.

Palamuse vald
Täna kell 11
algab Palamuse rahvamajas ülemaakonnaline etlejate konkurss. Kolmapäeval, 4. veebruaril kell 14 algab Palamuse rahvamajas Vooremaale ja Vooremaa maastikukaitseala moodustamise 40. aastapäevale pühendatud ettekandekoosolek. Palamuse Gümnaasiumis on 2. – 6. veebruarini talispordinädal. 7. ja 8. veebruaril korraldatakse Palamusel Tartu Tiigi seltsimaja teatritrupi ja Palamuse Amatöörteatri ühised õppepäevad.

Puurmani vald
Neljapäeval, 5. veebruaril
on Tammemäe turismitalus Eesti kohanimenõukogu nõupidamine uue kohanimeseaduse asjus.

Põltsamaa linn
Täna kell 15
on Põltsamaa vallavalitsuses 4 P (Põltsamaa linn ja vald, Pajusi ja Puurmani vald) nõupidamine. Kolmapäeval, 4. veebruaril kell 10 on kultuurikeskuses arutelu haridusalaste koostöövõimaluste üle Põltsamaa piirkonnas. Kell 13 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi aulas kõnekonkurss, milles osalevad IX – XII klassid. Kell 14.30 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi Veski tänava koolimajas Põltsamaa linna koolide ja kultuurikeskuse koori- ja tantsujuhtide nõupidamine teemal “Tantsu- ja laulupeo “Las jääda ükski mets” puude istutamise tseremoonia korraldamine Põltsamaa piirkonnas”. Samal päeval kell 15.30 on Põltsamaa Ühisgümnaasiumi raamatukogus 3 P (Põltsamaa linn, Põltsamaa vald, Pajusi vald) esindajate arutelu Eesti Vabariigi 86. aastapäeva tähistamisest piirkonnas. Kultuurikeskuses on kolmapäeval, 4. veebruaril Tamrex tuletõrjealane õppus-koolitus. Laupäeval, 7. veebruaril kell 13 on Põltsamaa linna lahtised meistrivõistlused suusatamises Kuningamäe terviserajal. Kell 18 on noorteõhtu Jordani koguduses. Kell 19 on kultuurikeskuses tuluõhtu. 2. – 8. veebruarini kella 12 – 19 on restorani Konvent suures saalis avatud vahakujude näitus “Ebatavalised inimesed Põltsamaal”.

Põltsamaa vald
Täna
on vallavalitsuse istung. 2. – 4. veebruarini osalevad Lustivere kooli V – IX klasside õpilased indiacaturniiril. Reedel, 6. veebruaril külastab Adavere kooli olümpiavõitja Ants Antson. Lustivere koolis korraldatakse samal päeval minimissi valimised, Esku Lasteaed-Algkooli õpilased lähevad Otepääle spordipäeva pidama. Laupäeval, 7. veebruaril ja pühapäeval, 8. veebruaril on Põltsamaa jõe mängude võistlused Põltsamaal, Adaveres ja Lustiveres. Pühapäeval, 8. veebruaril kell 13 tähistab Kamari Haridusselts käsitöötoa esimest aastapäeva, mille puhul on üles pandud käsitöönäitus ning külla on kutsutud Lustivere käsitööringi liikmed. Adavere lasteaias Naksitrallid on sellel nädalal tüdrukute nädal.

Saare vald
Täna kell 9
on Voorel Peipsi Piirkonna Arenduskoja üldkoosolek. Neljapäeval, 5. veebruaril on Voore koolis maskeerumispäev.

Tabivere vald
Kolmapäeval, 4. veebruaril
on valla kultuurikomisjoni koosolek. Reedel, 6. veebruaril kell 12 on Tabivere kapellitoas Tabivere piirkonna eakate klubi asutamine. Esinevad tantsumemmed, kapell jt ning arutatakse edaspidist tegevusplaani. Maarja koolis on koolimoe nädal.

Torma vald
Kolmapäeval, 4. veebruaril kell 9
on Torma lasteaias Linnutaja Viljandi laste- ja noorteteatri Reky etendus “Sipsik”. Samal päeval on vallavolikogu kultuurikomisjoni koosolek ning ToPoF 2004 korraldava toimkonna koosolek. Neljapäeval, 5. veebruaril kell 14 kohtub Sadala kooli õpilaste ja õpetajatega Riigikogu liige Mati Kepp. Esmaspäeval, 9. veebruaril on vallavalitsuse istung ning vallavolikogu eestseisuse koosolek. Kuni 11. veebruarini on valla raamatukogudes ja vallavalitsuse saalis tutvumiseks välja pandud Torma Põhikooli maa-ala detailplaneering.

blog comments powered by Disqus