Nädal maakonnas

Maavalitsus

26. juunil osaleb sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja kt Aime Meltsas Tallinnas Sotsiaalministeeriumis infopäeval “Integreeritud hooldus- ja õendushooldussüsteemi väljaarendamine hoolduskoormuse vähendamiseks”.

Kell 18 võtab haridus- ja spordinõunik Heiki Sildnik osa Mustveesse jõudvast ülemaailmsest tõrvikuga teatejooksust World Harmony Run. 

27. juunil hindab Eesti Kodukaunistamise Ühenduse ja Eesti Õpetajate Liidu korraldatava konkursi “Eesti kaunis kool” Jõgevamaa komisjon ringreisil maakonnas sellel konkursil osalevaid koole. 

28. ja 29. juunil on maavanem Aivar Kokk Jõgevamaa Soome sõpruspiirkonnas Järvenpää linnas, kus kohtub Järvenpää linnapea ja teiste linnaametnikega ning kultuuriinimestega. Arutatakse kultuurikontaktide arendamisvõimalusi.  

Jõgeva linn

26. juunil kell 18.00 peetakse Jõgeva Linna Staadionil Rahvusvaheline sõpruskohtumine jalgpallis. Omavahel mängivad FC Jõgeva Linn ja FC Doxodis, kuhu kuuluvad Kreeka linnapead. 28. ja 29. juunil toimuvad linna staadionil Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus. 

Jõgeva vald

Neljapäeval, 26. juunil kell 10.00 toimub vallavalitsuse istung ja kell 14.00 algab Kuremaal vallavolikogu istung. 

Pajusi vald

26. juunil võtab vallavanem vastu tänavusi parimaid koolilõpetajaid.

Põltsamaa linn

Kiriklas on võimalik kuni 30. juunini külastada Lea Maisvälja ja Maigi Omleri maalinäitust “Male”, Lossi restoranis on kunstikooli III lennu lõputööde näitus, sissepääs Kunstiäri kaudu. 

Tabivere vald

Laupäeval, 28. juunil osaleb Tabivere kapell Haapsalus üleriigilisel rahvamuusikapeol.

blog comments powered by Disqus