Mustvee noored aitavad uisumaratoni korraldada

Sügisel alanud noorteprojekt “Olen vedur, mitte pidur” kannab nüüd oma esimesi vilju, nimelt aitavad projektis osalevad Mustvee noored vabatahtlikkuse alusel laupäeval peetavat uisumaratoni läbi viia.

Noorteprojekti juht Külli Ojasaar avaldas heameelt selle üle, et Mustvees on juba kümmekond noort, kes on hea meelega nõus kogukonna sündmuste korraldamisel vabatahtlikult kaasa lööma. Esimeseks tuleprooviks on neile laupäeval läbi viidav uisumaraton, kus noored aitavad osalejaid registreerimisel ning jagavad rajal söögi- ja joogipoolist.

Jõgevamaa spordiliidu Kalju juht Uno Valdmets rääkis, et talle tegi sellise ettepaneku noorteprojekti juht Külli Ojasaar ning spordiliit võttis abipakkumise rõõmuga vastu. “Abikäsi on meil ikka tarvis ning pelgalt noortele kogemuse võimaldamise pärast me neid oma meeskonda ei võtnud,” kinnitas Valdmets ning lisas, et võib-olla läheb Mustvee noorte abi suurematel spordisündmustel tarvis ka edaspidi. “Eks me vaatame, kuidas meil laupäeval koostöö sujub,” rääkis spordiliidu juht.

Ka noorteprojekti juht Külli kinnitas, et sellised võimalused on noortele väga innustavad ning liidavad neid. “Kui mõne sündmuse juures veel meie noorte abi vaja on, siis oleme rõõmuga nõus,” ütles Ojasaar.

i

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus