Motohuvilised kogunevad nädalavahetusel Põltsamaale BikerFestile

Avapäevaks on reede, õhtuks kogunevad mootorratturid laagriplatsile Kuningamäel. Külalisi on oodata kokku umbes kolm- või nelisada ja lisaks eestlastele on kohal ka ratturid Soomest, Venemaalt, Lätist ja Leedust.

Ürituse põnevam osa jääb aga laupäevale. Siis toimuvad mootorrattureile mitmesugused võistlused ja ühissõit linna vaatamisväärsustega tutvumiseks. Õhtul toimub lossihoovis ka kontsert, kus esinevad mitmed ansamblid.

Ürituse juurde kuulub ka naismootorratturite kokkutulek, kuhu on oodatud kõik Eestist pärit ja ka piiritagused naismootorratturid. Tsiklinaisi loodetakse kokku saada umbes sada.

Üritus pole mõeldud ainult mootorratturitele, põnevust jätkub ka teistele huvilistele. Publik saab jälgida linna tänavatel toimuvat paraadi, mootorratturite võistlusi ning kuulata ka laupäeva õhtul toimuvat rokk-kontserti, kus esinevad ?Sõpruse Puiestee?, ?Hoop? ja ?High’en dry?.

Kultuurikeskuse ees on avatud ka näitus, kus rahvas saab tutvuda Honda, BMW ja Urali uuemate mudelitega. BikerFest’i laagriplatsid pannakse kokku pühapäeva pärastlõunal.

EEVA PAJUMÄGI

blog comments powered by Disqus