Mööblikaupluses tutvustatakse ühisloomingut

 

Kesk-Eesti Ärikeskuses tegutsevas AS Münt  Jõgeva mööblikaupluses saab vaadata näitust  “Pühendumusega “viimasele moele””. Fotograaf Marin Sild on pildistanud poseerimas moekunstnik Piret Puppartit ja teisigi sama valdkonna loomeinimesi.

Eesti  Kunstiakadeemia lõpetanud moekunstniku Piret Pupparti ja sama kõrgkooli lõpetanud fotograafi Marin Silla esimene ühisnäitus koosneb seitsmest fotost.

“Igaühes neist on peidus õpetlik lugu. Seeria üldine atmosfäär on kantud tänapäeva ja baroki sümbioosist – ajastutest, mil moekultus on kõige domineerivam. Nii püütakse lähenda irooniliselt moega kaasaskäimisele ja kohati naeruvääristada selle liiga tõsiselt võtmist,” on kirjutatud näituse tutvustuses.

Näituse teokssaamisele on kaasa aidanud ka meigikunstnik Karmen Tamme ja moekunstnikud Xenia Joost, Liina Stein, Kai Eichen ja Külli-Kerttu Siplane.

Näitus “Pühendumusega “viimasele moele”” jääb mööblikaupluses Münt avatuks vähemalt  jaanuari lõpuni. Kaupluse töötajate sõnul on müügisaalis tulevikus teretulnud teistegi loomeinimeste näitused.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus