Maarja-Magdaleenas peetakse sõbrakuu talvepidu

Maarja rahvamajas algab  peatset sõbrapäeva tähistav kultuuriprogramm laupäeva, 11. veebruari õhtupoolikul firma Oriflame konsultantide külaskäiguga. Tallinnast on lubanud kohale sõita  Tiina ja Feliks Undusk, Silvi Anton ja mitmed teised asjaosalised, kes räägivad aastaaega silmas pidades mitte niivõrd ilu- kui just tervisenippidest ja vitamiinidest. Kohtumine algab kell 16.

“Umbes kell 19 alustame aga peoõhtuga. Tantsuks mängib ansambel 1UUNO Elvast, kes on meie majas esimest korda. Esinevad ka meie oma line-tantsijad, samuti esitavad külateatri näitlejad estraadipalu. Kohvik on kindlasti avatud, aga igaüks võib ka kodunt lauale head-paremat kaasa võtta,” rääkis Maarja rahvamaja juhataja Tiia Pärtelpoeg, kinnitades, et pidu toimub iga ilmaga ja pakast ta saali sisse ei luba.

Maarja-Magdaleenas on ikka sõbrapäeva paiku rahvamajas kokku saadud. On korraldatud kaisuloomaoksjonit, sõprusest rääkivate luuletuste võistlust, temaatilist viktoriini või antud võimalus noortel õhtu oma lemmikmuusikaga sisustada.

i

KAIE NÕLVAK

blog comments powered by Disqus