Maarika Taukul võitis talvistel meistrivõistlustel Eesti meistritiitli

18. ja 19. veebruaril peeti Tartus  Eesti talvised meistrivõistlused kergejõustikus, kus osalesid edukalt ka paljud Jõgevamaa sportlased. Naiste 3000 meetri käimises võitis käesoleva aasta Eesti talvise meistritiitli Tabivere vallas tegutseva Bruno Junki Käimisklubi sportlane Maarika Taukul isikliku rekordiga 15.30,06.

Kahekordseks Eesti meistriks tuli Maarika Taukul ka möödunud aastal 10 000 meetri  ja 20 kilomeetri distantsil. Tabivere alevikus elava Taukuli treenimist toetab Tabivere vald, kelle abiga on sportlasel võimalik osaleda 15.-31. märtsini  treeninglaagris Hispaanias, et valmistuda osalemiseks 11. ja 12. mail Venemaal Saranskis toimuvatel maailma karikavõistlustel käimises.

Ka meeste 5000 meetri käimises saavutasid kaksikvõidu Bruno Junki Käimisklubi võistlejad Lauri Lelumees ja Margus Luik, kelle aegadeks märgiti 21.43,27 ja 21.55,06. Nemadki osalevad märtsikuus lõunamaa treeninglaagris ja valmistuvad mais peetavateks maailma karikavõistlusteks. Et Lauri ja Margus  elavad ja töötavad Tallinnas, on nende treeninguid  toetatud  Hasartmängumaksu Nõukogu ja Eesti Kultuurkapitali projektidega.