Maakonna noorkabetajad selgitasid paremad


Maakonna noorte meistrivõistlustel 100-r. kabes, mis viidi läbi esmakordselt, osales 17 noorkabetajat Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasiumist ja Jõgeva Ühisgümnaasiumist.

Pisikadettide (2001. aastal ja hiljem sündinud) vanuseklassis osales neli tüdrukut ja seitse poissi. Tüdrukutest läks võit täiseduga Emily-Marekka Ukrainskile Palamuselt, järgnesid Nelly Kald (Jõgeva) ja Merilii Jalg (Palamuse).

Poistest kogusid Raivo Raja ja Mikk Korkmann (mõlemad Palamuse) võrdselt 10 punkti, võit omavahelises kohtumises andis meistritiitli esimesele, Kirill Matiitšin (Jõgeva) kogus kolmandana punkti vähem.

Minikadetid poeglapsed (1998.a. ja hiljem sündinud) ja kadetid (1995.aastal ja hiljem sündinud) võistlesid ühisel turniiril. Kadettide parimaiks osutusid Karin Makkar ja Andro Kallas (mõlemad Palamuse), minikadettide esikolmikusse jõudsid Jakko Koort, Kevin Kabrits ja Ranel Lille (kõik Palamuse).

Eeloleval nädalavahetusel toimuvad spordihoones Virtus Pauli päevad, mis on pühendatud malesuurmeister Paul Kerese mälestusele. Reedel, 16. detsembril kell 18 peetakse välkturniir males, laupäeval kell 10 kiirturniir kabes, mis on ühtlasi Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse viimane etapp, ja kell 15 kiirturniir males. Laupäevastel kabe-maleturniiridel peetakse ka koondarvestust. Laupäeval kell 15 tuleb veel kabes noorte seeriavõistluse viimane etapp ja pühapäeval, 18. detsembril kell 10 eraldi kiirturniir males.

JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus