Maakonna meistrivõistlused võitis SK Torma Sport korvpallimeeskond

Mustvee Spordihoones lõppenud Jõgevamaa meistrivõistlused korvpallis võitis Torma võistkond, kes tasavägises ja pingelises mängus alistas Saare võistkonna.

Vahepeal viigiseisuski olnud finaalmängus võitsid Torma korvpallurid mitme viimase aasta rivaali  Saare võistkonda tulemusega 83:79. Jõgevamaa Spordiliidu Kalju tegevjuht Uno Valdmets pani kuldmedalid kaela korvpalluritele Jaanus Annokile, Aigar Annokile, Märt Trallale, Kait Koppelile, Rain Künnapuule, Tanel Neimannile, Raido Orasele, Veiko Kõrele, Ergo Paasile, Andrisd Kliimantile, Krister Raudsepale ja Margus Zavatskile.

“Torma korvpallivõistkond on Jõgevamaa meistrivõistlusi võitnud 2007. aastast, samuti saavutanud perioodil 2007-2010 esikoha Jõgevamaa karikavõistlustel ning tulnud esimeseks Tartumaa Terminaal Cup karika- ja meistrivõistlustel. Eesti valdade talimängudel saavutati aga esimene koht, mis on meie maakonna parim tulemus,” ütles spordiklubi Torma Sport juhatuse liige Aarne Neimann.

Torma korvpallivõistkonna treener on Andres Annok, kes ühtlasi oli peakohtunikuks. Samuti tegutsesid kohtunikena spordipedagoogid Viktor Nõmm ja Rainer Võsaste.

“Spordiklubi kasvatab endale ise uusi mängijaid, käesoleval hooajal saavutati maakonna meistrivõistlustel poiste C- klassis I koht, Mini vanus klassis oli meie treeningrühmast väljas kolm võistkonda. Käesoleva aasta kevadest ei osale me enam Kuremaa Spordikooli töös, kuna leidsime, et suudame ise paremini majandada ja uuest hooajast võistlevad poisid vabariiklikel võistlustel SK Torma Sport nime all. Kahjuks ei saanud me sel hooajal kohtuda Kuremaa/ Tartu Palliklubi meeskonnaga, kes osales G4S meistriliigas, kuid oleme kindlad, et meie Torma mehed oleksid ka selles kohtumises peale jäänud,” rääkis Neimann, rõhutades, et

paikkonna korvpallielu toetamise eest ollakse tänulikud   Torma vallavalitsusele ja osaühingule Rauduks.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus