Lühidalt spordist

Carmeni naiskond ja Põltsamaa meeskond taas parimad

Maakonna karikavõistlustel võrkpallis mängisid eelvõistlustel finaalmängudele eelmise aasta meister Carmen ja kolmas Põltsamaa Spordikooli naiskond ning mulluste meistrivõistluste esimene Põltsamaa meeskond ning teine Kurista Saeveski meeskond.

Mõlemad finaalmängud lõppesid tulemusega 3:0. Carmen võitis Põltsamaa Spordikooli geimidega 25:19; 25:18 ja 26:24, Põltsamaa meeskond võitis Kuristat 25:23; 25:15 ning 25:18. Võidukates võistkondades mängisid  Airi Riiman, Piret Võsu, Ellen Kliiman, Ülle Sepp, Kadi Jukkum, Maria Sarv, Ragna Raugne ja Nelli Sepp. Meestest Andres Krass, Raul Jaani, Henri Oro, Tanel Türna, Vallo Goro?ko, Janel Jürissaar, Peeter Jaani, Ivar Valksaar ja Taavi Toom.

Kohtumõistmisega tulid laitmatult toime Mihhail Somelar, Toivo Uusna ja Andres Lippur.

Avavoorus võidukad Kalle Ojassalu-Jüri Mek?un

Maakonna bridzhi meistrivõistlustel paaridele klappis see mäng teistest paremini Kalle Ojassalul-Jüri Mek?unil. Teise koha said  Jaan Sutt-Villu Ojassalu, kolmanda Ants Meerits-Raivo Sikk.

Nagu mullugi, mängitakse 20 vooru, paremusjärjestus selgitatakse 10 parema vooru põhjal. Ootame ka uusi mängijaid kaasa lööma!

Kaks saskuvooru mängitud

Põltsamaa piirkonna talvistel saskuvõistlustel, kus tegid kaasa Põltsamaa ja Võhma linna, Põltsamaa, Pajusi, Kolga-Jaani, Kõo ja Koigi valla võistlejad, on mängitud kaks vooru.  23 paarist on esikuuikusse jõudnud Ottis-Altoja, Simon-Lepik, Polusk-Haan, Vender-Kadaja Põltsamaalt, Kont-Võsa Lustiverest ning Soolepp-Põldmaa Pajusist.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus