Lühidalt

Mängiti suure hasardiga

Maakonna noorte meistrivõistlustel males ja kabes oli kõige enam osalejaid Palamuse Gümnaasiumist ja Põltsamaa Ühisgümnaasiumist, tublilt oli esindatud ka Lustivere Põhikool.

Tüdrukutest olid males tublimad Maarika Jürgenson, Kairi Veinglas ja Kaili Neverovskaja Põltsamaa ÜG-st, poistest Karl Robert Seppa (Palamuse G), Martti Orr (Põltsamaa ÜG) ja Ants-Marten Prii (Jõgeva ÜG).

Kabemängus olid tüdrukutest nutikamad Karin Haagen (Palamuse G), Liis Kaup (Põltsamaa ÜG) ja Kairi Elmend (Põltsamaa ÜG), poistest aga Teet Soodla, Justus Viljamaa ja Mario Olgo, kõik Palamuse Gümnaasiumist.

Võrkpallist

Põltsamaa piirkonna perede ja sõpruskondade novembrikuu viimase pühapäeva võrkpalliturniiril jõudsid 7 võistkonnast esikolmikusse perekond Emajõe sõpruskond,  Uuskülade sõpruskond Lustiverest ja Võisiku küla Kuuri talu võistkond.

Rahvaliit selgitas malemeistreid

Jõgevamaa rahvaliitlased selgitasid Põltsamaal välja osavamad maletajad. Naistest oli parim Aita Kurg Pajusi vallast, meestest said kaksikvõidu Argo Jürgenson ja Villu Ojassalu Põltsamaalt. Järgnesid Aarne Kurg Pajusist, Eduard Rumvolt Puurmanist ja Jüri Kraaner Põltsamaalt.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus