Lühidalt

Kergejõustikuveteranid Põltsamaal 

Tartlase Enno Akkeli kutsel ja eestvõttel tegid vabariigi kergejõustikuveteranid kokkuvõtteid lõppevast hooajast.

Tublimaks naisveteraniks tunnistati 85-aastane Hilja Bakhoff Viljandist, kes on püstitanud eakaaslastest sportlaste hulgas mitmeid vabariigi ja Euroopa rekordeid.

Parim meesveteran oli tänavu Ants Palmar Tallinnast. Tänukirja Kalju Terase ja Endel Eerme mälestusvõistluste korraldamise eest sai Villu Ojassalu. 

Võrkpalliuudiseid

Võhmas peetud perede ja sõpruskondade võrkpalliturniiril võitis esikoha Karin Rajasoo sõpruskond, kus mängisid peale tema Kristi Mänd, Märt Maurer, Tarmo Mäe, Risto Siilbek ja Toomas Tõnts. II koha said Võhma I võistkonna ees Sirje, Silja ja Jakob Goroško ning Viljo ja Taavi Emajõe. 

Esikoht korraldajale 

Võisiku-Kundrussaare külaseltsis Ewa korraldatud kadripäeva maleturniiri võitis selle korraldaja Villu Ojassalu.

Kõik maletajad said meene ning osalejaile oli kaetud ka  rikkalik laud. 

OSKAR PURI

i

Meeste meister saalijalgpallis on SK Noorus

Pühapäeval peeti Põltsamaal Felixhallis maakonna meistrivõistlused saalijalgpallis, kus tiitlile pürgis kuus meeskonda. Neist viis oli pärit Jõgeva või Põltsamaa piirkonnast, mujalt oli ainukesena esindatud Tabivere RSK võistkond.

Maakonna saalijalgpalli meistritiitli võitis kindlalt SK Noorus 96 esinduskoosseis, kes saavutas kõikide vastaste üle suureskoorilised võidud. Kõige väiksema vahega suudeti võita teise koha saavutanud Põltsamaa Sporti. Nende omavaheline kohtumine lõppes Jõgeva meeskonna 3:0 eduga. Kolmanda koha saavutas Põltsamaa valla võistkond.

Maakonna meistriteks tulid SK Nooruse koosseisus Priit Jõeäär, Eduard Lehtmets, Kaido Ingver, Kristjan Kuldmägi, Mairo Tikerberi, Mario Tikerberi, Timo Limberg, Nikolai Roop, Jaanus Allas, Keio Kanna ja treener Igor Orlov. 

EILI ARULA

Maakonna karikavõistlused korvpallis võitis Torma 

Nädalavahetusel lõppesid maakonna karikavõistlused korvpallis, kus omavahel võtsid mõõtu SK Torma Sport esimene ja teine koosseis ning SK Contra/Laiuse võistkond. Finaali jõudsid SK Torma Sport I ja Laiuse võistkond. Finaali võitis Torma ülekaalukalt  113:76.

Maakonna karikavõitjateks tulid SK Torma Sport koosseisus Aigar Annok, Jaanus Annok, Veiko Kõre, Johannes Välb, Rain Künnapuu, Tanel Neimann, Karl-Kristjan Vaab, Andreas Kliimant, Margus Nigul, Kait Koppel, Brett Nõmm ja Ergo Paas. Viimane nimetatuist täidab meeskonnas ka treeneri ülesandeid.

EILI ARULA

blog comments powered by Disqus