Lühidalt

Jõgeva Gümnaasiumi kevadvaheaja maleturniir 

Turniir peeti 19. märtsil, jõukatsumine toimus kolmes erineva tasemega rühmas.

Algajate võistluse võitis German Smoljar ( IIa kl), kogudes maksimaalsed kuus punkti. Teiseks tuli Riivo Piibe samast klassist viie  ja kolmandaks nende klassivend Joonas Pärtelpoeg  nelja punktiga.

Tavamängijate arvestuses sai seekord kindla võidu kooli direktor Taisto Liivandi, edestades Va klassi õpilast Holger Saarikut ja IXd klassi noormeest Viktor Smoljari.  

Tugevaimas, reitingut omavate mängijate arvestuses lõid kaasa ka linna tugevamad maletajad. Siin olid kolm paremat Aarne Kalep, Arnold Jakobi ja Ants Marten Prii (IXa), punkte vastavalt 5, 3,5 ja 2.

i

ANTS PRII, Jõgeva Gümnaasiumi maleringi juhendaja

i

Maakonna meistreiks Taimi Pihelpuu ja Uno Plakk 

Maakonna meistrivõistlustel 64-ruuduses kabes tuli 11 punktiga 14-st võitjaks Uno Plakk, edestades punktiga mullust meistrit Enno Eermat. Pronksmedal läks 9 punkti kirja saanud  Kaljo Siimerile, põltsamaalane Paul Evard kogus 8 ning Urmas Paluoja, Heldur Laumets ja Rein Orav võrdselt 7 punkti. Naiskabetajaist oli parim Taimi Pihelpuu Aime Lauri ees.


Laupäeval, 31. mär
sil kell 10 toimub Laiuse Põhikoolis Laiuse POÜ korraldusel 30. Laiuse turniir, eraldi korraldatakse turniir ka noortele.

i
JÕGEVA KABEKLUBI

Laupäeval toimub Kuremaal tervisepäev 

Laupäeval, 31. märtsil saab Kuremaa ujulas teoks tervisepäev. Sellega seoses saavad Jõgeva linna ja valla elanikud külastada tasuta Kuremaa ujulat. Tervisepäev korraldatakse Jõgeva linna ja valla ühisprojekti “Terves kehas terve vaim” raames. Huvilistel on võimalik osaleda vesiaeroobikatreeningutel, mis viiakse läbi kell 12.45-13.30 ja 14.00-14.45.

Seoses laupäevase tervisepäevaga ei sõida reedel, 30. märtsil valla buss liinil Vägeva-Kärde-Vaimastvere-Kurista-Õuna-Jõgeva alevik-Laiuse-Kuremaa ujula. Samas sõidutab buss Jõgeva valla elanikke tervisepäevale ja uuesti koju laupäeval. Bussi väljumisaegu ja täpsemat infot saab vaadata internetist Kuremaa ujula kodulehelt aadressil www.kuremaaujula.ee. Projekti “Terves kehas terve vaim” eesmärk on korraldada regulaarselt terviseüritusi ja treeninguid, et tõsta inimeste töövõimet, taastada töörõõmu ning vältida stressi tekkimist. 

EILI KOITLA

blog comments powered by Disqus