Lõppesid võrkpalli meistrivõistlused

Jõgevamaa meistrivõistlustel võrkpallis osales kuus naiskonda ja seitse meeskonda.

Finaalturniiril Tormas pääses platsile neli paremat nais- ja meeskonda.

Naiskondade finaalturniir oli tasavägine, põnev ja dramaatiline. Turniiri viimase päeva neljast mängust lõppes kolm tulemusega 3:2. Jõgeva võitis Põltsamaa Spordikooli 3:2; Carmen/Kuremaa Spordikool Torma 3:2.

Turniiri viimane mäng Põltsamaa Spordikool – Carmen/Kuremaa Spordikool näitas värvikalt, millepärast sporti armastatakse – seal on kõik võimalik. Esimesed kaks geimi võitis Põltsamaa Spordikool kindlalt, siis kaldus ülekaal selle sajandi kõikide meistritiitlite võitjale, kes võitis kaks järgmist geimi ja juhtis viiendas geimis 9:2, 10:3 ja 14:12, kuid võit 16:14 kuulus ikka vastasele. Nüüd oli kohtunikel tublist arvutamist, sest võistlustejuhendis on kirjas: kui võistkonnad saavutavad ühepalju võite, siis tuleb arvutada finaalturniiri kõikide mängude geimide suhe, kuid ka see oli võrdne. Järgnevalt arvutati kõikide mängude geimipunktide suhe ja alles nii selgus meister. Jõgevamaa tänavune meister on seega Põltsamaa Spordikooli naiskond, kes mängis koosseisus Sille Talumets, Mariin Mirka, Kristi Voll, Riin Emajõe, Liis Emajõe, Merilin Susi, Silja Goroško,  Raina Kaus ja nende treener Eva Valksaar. Kolmanda koha konkurentsis kogusid Torma ja Jõgeva linna naiskonnad ühe võidu, kuid parema geimide suhtega võitis pronksmedalid Torma naiskond (viimased medalid maakonna meistrivõistlustelt võideti 2005 aastal).

Meeskondadest valitses eelmiste aastakümnete meister Põltsamaa linna võistkond, kellelt seekord suutsid  geimi võita Põltsamaa Spordikool ja Mustvee linna  võistkonnad. Meistermeeskond mängis järgmises koosseisus: Peeter Jaani, Andres Krass, Henri Oro, Mikk Pedosk, Janel Jürissaar, Kristo Kõkkur, Taavi Toom ja nende esindaja-treener Toivo Uusna. Põltsamaa Spordikooli meeskond võitis hõbemedalid. Pronksmedalite võistlusest väljus pärast viiegeimilist mängu võitjana Kurista Saeveski meeskond, jättes neljandaks Mustvee linna.