KIRI: Sven Sester kutsub õpilasi kirjandivõistlusele

Riigikogu Res Publica fraktsiooni liige Sven Sester kutsub kõiki õpilasi algkoolist gümnaasiumini jutuvõistlusele. Sester ootab 20. maiks kirjandeid teemal, milline on üks tore kodanik ja kuidas me peaksime kaasinimestega käituma, et elu Eestis parem oleks. Täpsed tingimused veebis www.svensester.ee.
Kuni kahe lehekülje pikkused kirjandid tuleb saata meiliaadressile sven.sester@riigikogu.ee või postiga: Sven Sester, Riigikogu, Lossi plats 1a, 15165 Tallinn.
Hindamine toimub eraldi algkooli, põhikooli ja gümnaasiumi õpilaste seas.
Võitjatele paneb Sester välja auhinnad.
Võistluse ˛üriisse kuuluvad Riigikogu esimees Ene Ergma, Postimehe arvamustoimetuse juhataja Mai Vöörmann, Riigikogu liige akadeemik Olav Aarna, Eesti Lastevanemate Liidu peasekretär Kaur Hanson ja  politseipeadirektor Robert Antropov.
Kutse võistluses osaleda on saadetud kõigile Eesti koolidele. Kokkuvõte parematest töödest avaldatakse 1. juunil ajakirjanduses. Jutuvõistlus on üks osa Sven Sesteri jõmlusevastasest võitlusest, mille eesmärgiks on muuta ühiskondlikku suhtumist neisse inimestesse, kes oma kaasinimestesse ülbelt ja üleolevalt suhtuvad ning neid oma käitumise või tegevusega häirivad.

blog comments powered by Disqus