Kevadjooks meelitas võistlema peamiselt lapsi

Varem on IC Kevadjooksu start ja finis olnud spordikeskuse Virtus juures. Et Kesk-Eesti Mess toimus nüüd esmakordselt Jõgeva kesklinnas, oli selles piirkonnas ka jooksu algus ja lõpp-punkt. Jooksma oli tulnud 236 spordihuvilist. «Umbes samapalju osalejaid on jooksnud igal aastal, osavõtjate rekord löödi aga mullu, kui võistles 400 jooksjat,» rääkis võistluste peakorraldaja Ergo Prave.

Võisteldi 28 vanuserühmas. Kõige rohkem oli jooksma tulnud lapsi ja noori. Täiskasvanuid oli võistlemas vaid kümme. Kaasa tegi ka tuntud jooksja Vjatseslav Koselev. Samuti osales kõikidel kevadjooksudel kaasa võistelnud Jõgevamaalt pärit spordiveteran Tiiu Müürsepp.

Stardi-finisikohtunike ja ajavõtjatena tegutses Jõgevamaa tuntud spordiinimesi, kes on kaasa löönud ka varasemate JC Kevadjooksude korraldamisel.

«Jõgeva kesklinnas on kevadjooksu läbi viia märksa keerulisem kui Virtuse ümbruses. Tänavu saime kesklinnas võistluse organiseerimiseks omajagu kogemusi, mis on eriti oluline seetõttu, et tuleval aastal toimub 15. JC Kevadjooks,» lausus Ergo Prave

XIV JC Kevadjooksu parimateks osutusid Margus Sarap, Sandra Vaher, Tõnis Siim Aasmaa, Ketlin Peldes, Aira Randmaa, Hanna Brita Kaasik, Mihkel Pent, Sandra Võsaste, Kuldar Asu, Kätlin Beilmann, Geelia Arula, Peeter Pungar, Anett Vaher, Sten Lillemägi, Sandra Sõber, Janno Beilmann, Liis Säärits, Rinat Vassjov, Getter Vaher, Karli Kütt, Ele Väärsi, Maario Tikerberi, Tiiu Müürsepp, Anneli Alt, Rein Valdmaa, Vjatseslav Koselev. Ratastoolisõidu võitis Ragnar Lust Jõgevalt.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus