Kesk-Peipsi sadama projekteerija riigihanke korraldab Kesaten Invest

Mustveesse rajatava Kesk-Peipsi sadama  projekteerija ja ehitaja leidmiseks korraldatava riigihanke vähempakkumist hakkab korraldama Tallinna firma, osaühing Kesaten Invest.

SA Mustvee Sadam juhatuse esimehe Toivo Krooni juhitav komisjon valis Kesk-Peipsi sadama esimese etapi riigihanke korraldajaks Kesaten Investi, sest nad esitasid majanduslikult kõige otstarbekama pakkumise.

Mustvee linnapea Mati Kepi sõnul laekus komisjonile kolm pakkumist. “Mustvee sadama ehitamine on väga töömahukas ettevõtmine. Arvestades eeltoodut, tuli leida firma, kes viib läbi selleks vajaliku riigihanke vähempakkumise.  Riigihanke projekteerija ja ehitaja valimiseks kuulutatakse pärast vastava dokumentatsiooni ettevalmistamist välja vähempakkumine.

Kesk-Peipsi sadama rajamise esimese etapi töödeks on ka süvendamine, basseini ja osade kaide ning sadamahoone ehitamine,” märkis omavalitsusjuht. “Nendeks töödeks on esialgsete arvestuste kohaselt plaanitud ligi 60 miljonit krooni, millest 50 miljonit peaks laekuma Euroopa Liidu fondidest.  Projekti lõplik maksumus selgub siis, kui riigihanke tulemusena on projekteerija ja ehitaja välja valitud,” märkis ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus