Kas krüptorahal on veebipõhistes kasiinodes tulevikku?

Kõik, kes ei ole paari viimase aasta jooksul elust päris võõrdunud, on kindlasti kuulnud räägitavat plokiahelast (blockchain) ja krüptorahast. Pole ka ime, võttes arvesse asjaolu, et nad on teinud interneti makse töötluses tõelist revolutsiooni.

Plokiahela tehnoloogia on leidnud tee paljudesse sektoritesse, kaasa arvatud veebipõhiste hasartmängude tööstus. Mitmed interaktiivsete hasartmänguteenuste pakkujad on selle uue valuuta juba omaks võtnud ja võimaldavad makseid Bitcoini, Ethereumi ja  Litecoini kaudu. Paari viimase aasta jooksul on käivitatud mitmeid veebikasiinosid, mis tuginevad oma maksetes ainult krüptorahale.

Kuidas mõjutab plokiahela tehnoloogia veebipõhiste kasiinode mängijaid?

See ei ole pelk kokkusattumus, ja kohe seletame, miks. Ennekõike on krüptovaluutadest saanud ohutuse epitoom. Online Casino korraldajad võtavad tarvitusele kõik vajalikud ettevaatusabinõud tagamaks, et nende kliente puudutav teave jääks konfidentsiaalseks. Kahjuks on häkkerite oskustase sedavõrd tõusnud, et ei ole mingit tagatist, et nad mängurite tundlikele andmetele ligi ei pääse.  

Teine lugu on plokiahelate puhul, mis tuginevad oma andmekaitses krüptograafiale. See tehnoloogia ei vaja kolmandaid isikuid vahendajateks ja on detsentraliseeritud. See ei ole seotud ühegi konkreetse kohtualluvusega ega finantsasutusega.

Seega võimaldavad krüptorahal põhinevad veebikasiinod mänguritel säilitada täieliku anonüümsuse. Traditsioonilistel kihlveosaitidel see nii ei ole – seal nõutakse tavaliselt mingeid isiklikke dokumente, et klientide kontosid kontrollida.

See ei põhjusta mitte ainult klientidele ebamugavusi, vaid võib ka kasiinode äritegevust kahjustada, kuna enamik mängijaid ihkab lihtsalt ilma lisa sekeldusteta sukelduda mängimisse ja panustamisse. Plokiahela tehnoloogia on sellele probleemile ideaalseks lahenduseks, kuna see hõlbustab oluliselt registreerumisprotsessi või aitab sellest täielikult pääseda. Mõned krüptopõhised kasiinod on registreerimise täielikult lõpetanud ja võimaldavad oma uutel klientidel teha panuseid kohe pärast bitcoinide ülekandmist kindlaksmääratud aadressile.

Krüptoraha kasutamine võimaldab raha kiiremat deponeerimist ja väljamakseid, ilma et selleks oleks vaja esitada oma isikuandmeid. Krüptomakse sooritamiseks piisab teie nimest ja teie krüptorahakoti andmetest. Finantstehing toimub nii avaliku kui ka erasektori võtmete abil, mis kindlustab veelgi turvalisust.

Kuna plokiahela tehnoloogiat ei kontrolli ükski finantsasutus, on sel viisil tehtud maksed kas uskumatult odavad või lisakulud on sama hästi kui olematud. Paraku ei kehti ei kehti sama reegel paljude laialt levinud tavapäraste makseviiside puhul, millega kaasnevad sageli kõrged teenustasud. Lisaks sellele võimaldavad krüptovaluutad suuremate summade hoiustamist veebikasiinodes või nende väljavõtmist.

Kuna plokiahelaid ei kontrolli ühegi riigi valitsus, on krüptoraha ideaalne lahendus kasiinofännidele sellistes kohtualluvustes, kus veebipõhiste hasartmängude jaoks on kehtestatud piiravamad õiguslikud ja regulatiivsed raamistikud.

Veebipõhiseid kasiinosid, mis kasutavad „fiat-raha“, on esialgu siiski rohkem kui plokiahela tehnoloogiale tuginevaid kasiinosid. Aga ikkagi – võttes arvesse kõiki eeliseid, mida krüptoraha pakub, on ainult aja küsimus, millal kasiinoomanikud pööravad pilgu õigesse suunda. Seega, et vastata meie esialgsele küsimusele – jah, me usume, et krüptorahal on kindlasti tulevik veebipõhiste hasartmängude jaoks – ja see tulevik on just alanud.  

SISUTURUNDUS

blog comments powered by Disqus