Kaks päeva täis jalgpalli

FC Jõgeva Wolvesi korraldusel viiendat korda toimunud saalijalgpalliturniir „WinterCup 19“ tõi kahel päeval Virtuse spordihoone väljakule 20 meeskonda.


Laupäeval mängisid omavahel kümme III liiga ja Rahvaliiga meeskonda. Põneva turniiri finaali jõudsid FC Jõgeva Wolves ja Põhja-Sakala meeskond, kes olid omavahel vastamisi juba alagrupis. Siis võitsid 3:1 Jõgeva pallurid. Finaalis läks kahjuks vastupidi ja Põhja-Sakala oli parem 2:1. Kolmanda koha sai Põltsamaa Sport, kes pronksimängus alistas 3:0 Alam-Pedja Kalurite meeskonna.

Pühapäevane põhiturniir pakkus veelgi põnevama lõpplahenduse. Pika turniiri finaali jõudis taas Jõgeva FC Wolvesi meeskond, kes poolfinaalis oli alistanud pingelises mängus 1:0 Jõgeva SK Noorus-96. Finaalivastaseks tuli FC Rahu meeskond.

Wolves asus finaalis 1:0 juhtima. Jäi siis 1:2 kaotusseisu, kuid viigistas kohe järgmise rünnakuga. Mängu normaalaeg lõppeski 2:2 viigiga. Järgnenud penaltiseeriat alustas paremini Wolvesi meeskond, kuid siis pööras õnn selja ja seeria kaotati. Nii et väljakuperemeestele taas teine koht.

Pikemat ülevaadet turniirist saab lugeda neljapäevasest Vooremaast.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus