Kajar Lember avas Saaremaal viikingite teemalise seikluspargi

Eile avati Saaremaal  Asva Viikingite küla seikluspark, mille rajaja on Jõgevamaalgi tuntud turismiettevõtja Kajar Lember. Pargis saavad end proovile panna nii mõõdukaid elamusi otsivad kui ka julgemad seikluste otsijad.

Kajar Lember märkis, et Viikingite küla rajamist Asva küla teeristi Tumala-Masa maantee äärde alustati tänavu kevadel. “Esimese etapina avati Viikingite seikluspark. Tõelise viikingite vallutusretkede elamuse saab turnides suures kõrgseikluspargis, kus on üle 50 seiklusliku turnimiselemendi ja  kolm vahvat õhusõitu. Pargis leidub vastavalt julgusele ja oskustele rada igas vanuses “viikingitele”. Kõrgeimal, enam kui 12 meetri kõrgusel asuval rajal pannakse proovile ka julgeimad seikluseotsijad,” lisas ta.

Rajatavas Asva Viikingite külas ja uues linnuses saavad  kokku erinevad ajastud läbi kolme aastatuhande. Tegevused on põimitud tänapäevaste atraktsioonide ning tegevustega. Tutvustatakse ka erinevaid  loomi ja linde. 2018. aasta suvehooajaks avatavas külas saab olema vahva nii ajaloohuvilistel kui ka seiklusjanulistel. “Lisaks saab linnuses ka muistsel kombel pidu pidada, keha kinnitada ning unenägusid nautida,” rääkis Lember.

Asva Viikingite küla seikluspargi projekteeris OÜ Agorek ja ehitas OÜ Adventure Solutions.

Viikingite seikluspargi avapäeval sai proovile panna oma julguse turnides ja tutvuda kõrvale rajatava Viikingite küla ehitusega. Külastajatele pakuti maiustusi ja lastele suupisteid.

Asva Viikingite küla seikluspark on avatud käesoleval aastal kuni 15.septembrini.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus